Magazynier

Data dodania: 2021-02-16 09:50:14
#ID: 25748

Magazynier

Producent i dystrybutor mebli dziecięcych Bellamy z Zagórza zatrudni Magazyniera.

Zakres obowiązków
• Przygotowanie materiałów dla produkcji - praca wózkiem widłowym

•  Realizacja zamówień klienta - kompletacja z magazynu wysokiego składowania (paczki często ważą ok. 30 kg.)
• Praca częściowo w nieogrzewanym magazynie (dodatek ok. 450 PLN podczas 5 jesienno- zimowych miesięcy pracy)

Wymagania konieczne
• Chęć podjęcia pracy w długim okresie (preferujemy osoby nie korzystające z urlopów bezpłatnych)
• Dokładność i staranność
• umiejętność obsługi komputera

Wymagania mile widziane (nie konieczne)
• Osoba niepaląca
• Historia stabilnego zatrudnienia u innych pracodawców z możliwością zapytania o referencje

Oferujemy
• Dobre wynagrodzenie
• Szkolenia
• Stabilne długookresowe zatrudnienie w szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie
• Specjalną ciepłą odzież na miesiące zimowe.

Proszę nie dzwonić lecz wysyłać CV i listy motywacyjne na adres rekrutacja@bellamy.pl lub dzwonić 512078704
Proszę zadbać o to by dokumenty przesyłane były w formacie MS Word, rozszerzenie „doc” lub pdf.

Cena: Do negocjacji

Bellamy

Zagórz, ul. Składowa 6Zobacz wizytówkę firmy

Powołaj się na ogłoszenie z brzozow24.pl