STUDENCIE / Uczniu – Pracownik produkcji – Pon. – Pt. 3 zmiany –2800 zł "na rękę"!

Data dodania: 2020-09-16 13:45:53
#ID: 21071

Poszukujesz prostej i przyjemnej pracy z wolnymi weekendami?

IDEALNIE TRAFIŁEŚ

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA! WSZYSTKIEGO NAUCZYSZ SIĘ OD PODSTAW!

PRACA DLA KOBIET I MĘŻCZYZN!

Miejsce pracy: Brzozów

PRACA Od 18.09 na OKRES MIESIĄCA - Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZEDŁUŻENIA!

Zakres obowiązków:

• Obsługa maszyn produkcyjnych

• Kontrola jakości

• Metkowanie i pakowanie produktów

Oferujemy:
• Stawkę za godzinę pracy: 17,00netto/h - około 2800 zł netto miesięcznie
• Umowa zlecenie

• Praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany: 6:00 -14:00 / 14:00 – 22:00 / 22:00 – 6:00

Prześlij nam swoje Cv na adres e-mail: pracownik-produkcji.fcpa.qiya@tbapply.pl

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z brzozow24.pl