Specjalista ds Administracji Technologii

Data dodania: 2024-03-08 14:30:29
#ID: 16322

Producent mebli dziecięcych Bellamy zatrudni Specjaliste d. Administracji technologii

Zakres obowiązków
• Wdrażanie nowych mebli do produkcji - definicje materialowe.
o Wyszukiwanie komponentów produkcyjnych
o Wyszukiwanie rozwiązań technologicznych na internecie i u konkurencji
o Tworzenie instrukcji montażu w prostych programach graficznych
• Wyceny mebli
•  Zbieranie danych jakościowych

Wymagania konieczne
• Wykształcenie co najmniej średnie
• Nie wymagane doświadczenie - przeszkolimy
• Znajomość angielskiego pozwalająca na efektywne wyszukiwanie w google
• Dociekliwość i zawziętość do poszukiwania rozwiązań problemów

Wymagania mile widziane (nie konieczne)
• Osoba niepaląca
• Wykształcenie wyższe

Oferujemy
• Stabilne długookresowe zatrudnienie w szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie
• Dość atrakcyjne wynagrodzenie
• Godziny pracy od 7 – 15, możliwość elastycznego harmonogramu pracy.

Miejsce pracy: Zagórz, ul. Składowa 6

Proszę nie dzwonić lecz wysyłać CV i listy motywacyjne na adres rekrutacja(małpa) bellamy.pl rekrutacja@bellamy.pl Proszę zadbać o to by dokumenty przesyłane były w formacie MS Word, rozszerzenie „doc” lub „pdf”

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z brzozow24.pl