REKLAMA

Obniżone podatki. „To działanie na dłuższą perspektywę”

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Na stronie interentowej Gminy Brzozów pojawiło się stanowisko Szymona Stapiuńskiego, w sprawie obniżonych podatków. Jak podkreśla włodarz Brzozowa: – Nie jest to działanie obliczone na jeden rok, ale na dłuższą perspektywę.

Szanowni przedsiębiorcy transportowi

W dniu 30 listopada br. uchwalone zostały w Gminie Brzozów nowe stawki podatków od środków transportu na 2021 rok. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców transportowych naszej gminy oraz z innych miejscowości, prowadzących działalność gospodarczą w naszej gminie – w związku trudną sytuacją gospodarczą spowodowaną epidemią COVID – podjąłem decyzję o obniżeniu ich o około 40 % w stosunku do obecnych, a w przypadku autobusów ustalone zostały na poziomie minimalnym,  wynoszącym 650 zł. za pojazd, bez względu na liczbę miejsc.

Pragnę zapewnić, że nie jest to działanie obliczone na jeden rok, ale na dłuższą perspektywę, mające na celu ulżyć Państwu w obciążeniach fiskalnych oraz zachęcić  do płacenia podatków w naszej gminie, skąd wskutek błędnej polityki podatkowej w minionych latach zmuszeni byliście przenieść swoją działalność do innych gmin oferujących niższe stawki.

Szczegółowe informacje dotyczące nowych stawek oraz możliwości płacenia podatku w naszej gminie można uzyskać telefonicznie w Referacie Podatkowym  Urzędu Miejskiego w Brzozowie pod nr tel. 13 306 10 78 lub mailowo podatki@brzozow.pl

Zachęcam do zapoznania się z nowymi stawkami podatku załączonymi poniżej oraz do skorzystania z oferty gminy.

Uchwała Rady Miejskiej z dnia 30 listopada 2020 r.

Burmistrz Brzozowa
Szymon Stapiński

 


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

BRZOZÓW: Obniżone podatki od środków transportowych o 40%! (VIDEO)

 

08-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)