REKLAMA

Obchody święta Konstytucji 3 maja (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI. 3 maja 2022r. odbyły się tegoroczne obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja i Matki Bożej Królowej Polski z udziałem Wójta Gminy Domaradz oraz przedstawicieli Samorządu Powiatowego i Gminnego. W obchodach brał udział poseł na Sejm RP Piotr Uruski.

front_18

 Uroczystości rozpoczęły się od przemarszu pocztów sztandarowych  jednostek straży pożarnych,  Szkoły Podstawowej nr 1 w Domaradzu, Zespołu Szkół w Baryczy i Gminy Domaradz. Poczty sztandarowe przemaszerowały do Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Mszę Świętą odprawił ksiądz proboszcz Wiesław Przepadło. W trakcie mszy krótkie przemówienie wygłosił Wójt Gminy Domaradz, Jan Kędra. Następnie część artystyczną zaprezentowała młodzież z GOKu w Domaradzu.

Po zakończeniu Mszy Świętej pochód pocztów sztandarowych, strażaków, przedstawicieli władz i mieszkańców przeszedł do parku. Tam Wójt Gminy Domaradz, poseł na Sejm Piotr Uruski, przedstawiciele samorządu powiatowego i gminnego złożyli kwiaty pod figurką Matki Bożej. Kwiaty złożyli również Pan Zbigniew Leń w imieniu posła na Sejm RP Adama Śnieżka, Pani Barbara Karasińska-Wcisło w imieniu środowisk medycznych oraz dzieci i młodzież.

 
Autor: Tomasz Bober

źródło: Gmina Domaradz


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


05-05-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: