REKLAMA

O te zadania, inwestycje i działania pytali radni władze miasta. Czy skutecznie walczą o interesy mieszkańców? (FILM, ZDJĘCIA)

|

O te zadania, inwestycje i działania pytali radni władze miasta. Czy skutecznie walczą o interesy mieszkańców? (FILM, ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Zapraszamy do wysłuchania głosu radnych podczas punktu „Zapytania i interpelacje radnych” w ramach 50. sesji zwyczajnej Rady Miejskiej w Brzozowie. Na pytania, wnioski, pochwały, ale także krytykę i oskarżenia odpowiadali przedstawiciele władz gminy oraz kierownicy jednostek organizacyjnych. Czy radni skutecznie walczą o interesy mieszkańców? Szczegóły w materiale video.

ts

Wkrótce materiał video z wypowiedziami mieszkańców, którzy uczestniczyli w sesji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Wdzięczność mieszkańców Górek. Janusz Cecuła uhonorowany za zaangażowanie w budowę długo oczekiwanej drogi (FILM, ZDJĘCIA)

50. sesja Rady Miejskiej w Brzozowie przeszła do historii. Sprawozdanie burmistrza (FILM, ZDJĘCIA)

5

Zdjęcia z sesji

23-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
o-te-zadania-inwestycje-i-dzialania-pytali-radni-wladze-miasta-czy-skutecznie-walcza-o-interesy-mieszkancow-film-zdjecia-00e7ts