REKLAMA

NOZDRZEC: Okradł kolegę, z którym pił alkohol

NOZDRZEC / PODKARPACIE. 56-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego ukradł pieniądze swojemu koledze, z którym wcześniej pił alkohol. Wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego, mężczyzna przywłaszczył sobie pieniądze w kwocie 1600 zł i 1100 euro. Policjanci zatrzymali złodzieja i odzyskali tylko część pieniędzy, których 56-latek nie zdążył jeszcze wydać.

Policjanci wydziału kryminalnego brzozowskiej komendy uzyskali informację o kradzieży pieniędzy, do której doszło na początku lutego w jednym z domów na terenie gminy Nozdrzec. Z ustaleń policjantów wynikało, że czterech znajomych spotkało się i piło wspólnie alkohol. Dwaj mężczyźni po zakończonym spotkaniu wrócili do domów, natomiast jeden z nich został do następnego dnia u pokrzywdzonego. 56-latek wykorzystał nieuwagę swojego kolegi i gdy nadarzyła się okazja, ukradł mu z portfela pieniądze. Łącznie przywłaszczył sobie 1600 zł i 1100 euro.

Policjanci zajmujący się wyjaśnianiem tej sprawy zatrzymali 56-latka. Początkowo mężczyzna do niczego się nie przyznawał. Jednak w świetle zebranego materiału dowodowego przyznał się do tej kradzieży. Okazało się, że praktycznie wszystko zdołał już wydać. Policjanci odzyskali jeden banknot 200 zł i jeden o nominale 200 euro. Resztę 56-latek wydał na alkohol i swoje potrzeby.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił przedstawić mężczyźnie zarzut kradzieży. 56-latek przyznał się do jego popełnienia i złożył wyjaśnienia. Za kradzież grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.


Zdjęcie poglądowe / pixabay.com[/caption]

KPP Brzozów

27-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Poprzedni artykuł:
«
Następny artykuł:
»Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)