REKLAMA

Norbert Huber. Czołowy polski siatkarz pochodzący z Humnisk (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW/ PODKARPACIE. Norbert Huber, pochodzący z Humnisk siatkarz ZAKS-y Kędzierzyn Koźle i reprezentacji Polski odebrał nagrodę za tytuł Sportowca XX-lecia, przyznany najbardziej utytułowanym sportowcom z powiatu brzozowskiego z okazji XX-lecia Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Brzozowskiego, organizowanego od 2001 roku.

1640601396_77184_pgb

Norbert Huber to 23-letni środkowy, który w obecnym sezonie reprezentuje barwy ZAKSY KĘDZIERZYN KOŹLE, z którą nie przegrał dotychczas ani jednego meczu na plusligowych parkietach zajmując tym samym pierwsze miejsce w tabeli. Huber w tym sezonie również indywidualnie może pochwalić się dorobkiem dwóch statuetek MVP dla najlepszego zawodnika meczu.

Okolicznościowy puchar oraz dyplom, jednemu z czołowych polskich siatkarzy młodego pokolenia, wręczył starosta brzozowski, Zdzisław Szmyd. Uroczystość odbyła się 23 grudnia br. w świątecznej atmosferze, sprzyjającej między innymi wspomnieniom z dzieciństwa, spędzonego przez Norberta w powiecie brzozowskim.

Zmagania ZAKSY KĘDZIERZYN KOŹLE ze Stalą Nysa będzie można oglądać już 4 stycznia. 

źródło: Red., Starostwo Powiatowe w Brzozowie


ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jerzy Zięba: Eksperyment w Ślepo! Kto poniesie konsekwencje?

tvPolska27-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)