REKLAMA

Niezwykłe emocje na Rynku w Brzozowie. Mieszkańcy mocno kibicowali reprezentacji Polski! (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Kilkaset kibiców dopingowało biało-czerwonych w brzozowskiej Strefie Kibica, podczas pierwszego meczu polskiej reprezentacji piłki nożnej na mundialu w Rosji. Na ogromnym telebimie młodsi i starsi obejrzeli starcie z Senegalem. Na ławce kibiców wespół z miłośnikami piłki nożnej zasiadał też burmistrz brzozowa Józef Rzepka.

Emocje na rynku w Brzozowie były prawie jak na rosyjskim stadionie Spartaka. Kibice w większości ubrani w biało-czerwone stroje najpierw wyśpiewali Mazurka Dąbrowskiego, po czym zasiedli do kibicowania naszym Orłom. Można było też spotkać osoby z pomalowanymi w tych samych kolorach buziami czy mającymi szaliki i flagi. Kibicowali zarówno mali jak i duzi. Najmłodsi strzelając gole w specjalnej strefie dla dzieci, zorganizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  dzielnie wspierali biało-czerwonych. Najlepsi z nich otrzymali gadżety piłkarskie.

Starcie z Senegalem zakończyło się wynikiem 1:2. Przed polską reprezentacją jeszcze dwa mecze. Kolejny rozegrają w najbliższą niedzielę 24 czerwca z Kolumbią, a ostatni 28 czerwca z Japonią. Każde z tych rozgrywek będzie można obejrzeć na rynku w Brzozowie. Organizatorem brzozowskiej Strefy Kibica jest burmistrz Brzozowa Józef Rzepka. Zapraszamy do wspólnego przeżywania piłkarskich emocji i kibicowania biało-czerwonym.

źródło: serwis internetowy gminy Brzozów / autor: nm


21-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
niezwykle-emocje-na-rynku-w-brzozowie-mieszkancy-mocno-kibicowali-reprezentacji-polski-zdjecia-00e7ts-8675