REKLAMA

Niebezpieczny wiezień wyszedł z zakładu karnego. Sąd: stwarza zagrożenie przeciwko wolności seksualnej, zdrowiu i życiu

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Do naszej redakcji dotarły informacje, że na Nowym Zagórzu policjanci obserwują człowieka, który wyszedł z zakładu karnego. Jak podaje policja, wobec mężczyzny sąd orzekł, że stwarza on zagrożenie przeciwko życiu, zdrowiu i wolności seksualnej innych osób.

 – Na terenie gminy Zagórz czasowo przebywał mężczyzna, wobec którego sąd orzekł, że stwarza zagrożenie przeciwko życiu, zdrowiu i wolności seksualnej innych osób. Po odbyciu kary pozbawienia wolności osoba ta powróciła do miejsca zamieszkania, czyli na teren gminy Zagórz – informuje st. asp. Anna Oleniacz, rzecznik prasowy sanockiej komendy.

– W związku z powyższym policjanci z sanockiej komendy prowadzili czynności, które miały na celu ograniczenie i zapobieganie popełnieniu przestępstwa przez tę osobę. Obecnie mężczyzna przebywa poza granicami naszego powiatu, jednak Policja na bieżąco monitoruje sprawę i dba o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu sanockiego. Wobec mężczyzny sąd w Gliwicach prowadzi postępowanie. Nie jest wykluczone, że zakończy się ono jego izolacją od społeczeństwa – dodaje rzecznik.

Nie znamy historii tego mężczyzny, nie wiemy też za co odbywał karę pozbawienia wolności.

kkk

25-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
niebezpieczny-wiezien-wyszedl-z-zakladu-karnego-sad-stwarza-zagrozenie-przeciwko-wolnosci-seksualnej-zdrowiu-i-zyciu-00e5js