REKLAMA

Nie ustąpił pierwszeństwa rowerzystce. 54-latka trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)

HUMNISKA / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia rowerzystki, do którego doszło w Humniskach. Kierujący dostawczym mercedesem nie ustąpił pierwszeństwa kierującej jednośladem. Wskutek tego zdarzenia 54-letnia kobieta trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 11.30 w Humniskach, na drodze prowadzącej z Brzozowa do Sanoka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący mercedesem Sprinterem, 32-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej rowerzystce. Jej pojazd znalazł się całkowicie pod kołami mercedesa. Rowerzystka, 54-letnia mieszkanka Humnisk doznała urazu nogi i karetką pogotowi została przewieziona do szpitala. Policjanci sprawdzili trzeźwość uczestników tego zdarzenia. Oboje byli trzeźwi.

303-114234

Ruch na tym odcinku drogi odbywał się wahadłowo. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca wypadku, ustalili świadków oraz zabezpieczyli ślady, które pozwolą ustalić przyczyny i okoliczności tego wypadku.

303-114232

KPP Brzozów

27-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: