REKLAMA

NASZ PATRONAT: Rusza XVI Międzynarodowe Forum Pianistyczne „Bieszczady bez granic”!

SANOK / PODKARPACIE. Podkarpacka Fundacja Rozwoju Kultury w Sanoku zaprasza na koncerty online w ramach XVI MIĘDZYNARODOWEGO FORUM PIANISTYCZNEGO „BIESZCZADY BEZ GRANIC” Sanok – Warszawa 2021. Już w najbliższy weekend odbędą się pierwsze wyjątkowe koncerty. Patronat nad imprezą, już tradycyjnie, objął portal Esanok.pl oraz P24.pl i tvPodkarpacie.pl.

SOBOTA 24 kwietnia 2021

Zapraszamy Państwa w sobotę 24 kwietnia o godz.19:00 na koncert online Forum Miastu – Galę Inaugurującą XVI Forum „Bieszczady bez granic”.

Usłyszymy mistrzowski recital skrzypcowy zwycięzców Międzynarodowego Konkursu Muzyki Polskiej im. St.Moniuszki w Rzeszowie – Polish Violin Duo Marty Gidaszewskiej i Roberta Łaguniaka. Artyści robią obecnie zawrotną karierę. Grają liczne koncerty, nagrywają płyty i wygrywają konkursy muzyczne. Stali się prawdziwą wizytówką artystów polskich młodego pokolenia. Każde spotkanie ze sztuką tych młodych, ale już wielce utytułowanych muzyków jest przeżyciem, które nie pozostawi Was obojętnym. Ten koncert jest współorganizowany przez Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla oraz Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie.

Koncert transmitowany będzie na żywo z Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Sanoku i udostępniony bezpłatnie na fanpage Fundacji w serwisie Facebook oraz YouTube.

Na naszej stronie internetowej https://interpiano.pl/pol/news/transmisje_koncertow_forum znajdują się linki, które za pomocą jednego kliknięcia odsyłają do poszczególnych wydarzeń.

Projekt jest realizowany dzięki zaangażowaniu Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie i wsparciu MKiDNiS, IMIT, Yamaha Music Europe – oddział w Polsce, głównego sponsora PGNiG S.A. oraz naszych mecenasów i partnerów: Sanok Rubber Company S.A., Pass Polska Sp. z.o.o., Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Urząd Miasta w Sanoku, Ubezpieczenia Witkowska, Automet, Impexrur i Partnerzy.

Zapraszamy wiernych słuchaczy i przyjaciół naszego Forum do wirtualnej sali koncertowej. Będziemy ogromnie wdzięczni za komentarze i pomoc w udostępnianiu wydarzenia innym melomanom. Niech Artyści Forum zagrają na największej estradzie świata.

NIEDZIELA 25 kwietnia 2021

Zapraszamy Państwa w niedzielę 25 kwietnia o godz.19:00 na kolejny koncert online z sali koncertowej PSM I i II st. w Sanoku. W ramach koncertu gwiazd „PGNiG MIASTU” wystąpi Orkiestra Kameralna Filharmonii Narodowej pod kierownictwem artystycznym Jana Lewtaka. Wieczór wypełni muzyka fortepianowa Bacha i Chopina. Wśród solistów kandydaci do tegorocznego Konkursu Chopinowskiego oraz młody pianista z Sanoka – Mateusz Putyra.

Koncert transmitowany będzie na żywo z Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Sanoku i udostępniony bezpłatnie na fanpage Fundacji w serwisie Facebook oraz YouTube.

Na naszej stronie internetowej https://interpiano.pl/pol/news/transmisje_koncertow_forum znajdują się linki, które za pomocą jednego kliknięcia odsyłają do poszczególnych wydarzeń.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu MKiDNiS, IMIT, Yamaha Music Europe – oddział w Polsce, głównego sponsora PGNiG S.A. oraz naszych mecenasów i partnerów: Sanok Rubber Company S.A., Pass Polska Sp. z.o.o., Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Urząd Miasta w Sanoku, Ubezpieczenia Witkowska, Automet, Impexrur i Partnerzy. Zapraszamy wiernych słuchaczy i przyjaciół naszego Forum do wirtualnej sali koncertowej. Będziemy ogromnie wdzięczni za komentarze i pomoc w udostępnianiu wydarzenia innym melomanom. Niech nasza pianistyczna młodzież zagra na największej estradzie świata.


źródło: materiały nadesłane

23-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: