REKLAMA

Na zaporze w Solinie nagrywano klip do Eurowizji Junior! (ZDJĘCIA)

SOLINA / PODKARPACIE. Dzisiaj na zaporze w Solinie miało miejsce niecodzienne zdarzenie. Realizowany był materiał video, który będzie promował Polskę podczas Eurowizji Junior w 2020 roku.

Dzięki staraniom Gmina Solina oraz GOKSiT w dniu dzisiejszym na zaporze wodnej w Solinie realizowany był materiał do klipu promującego Polskę na Eurowizji Junior 2020 – piszą na swoim profilu na Facebooku pracownicy GOKSiT Solina/Polańczyk.

Przypomnijmy, że dwa razy z rzędu (!) prestiżowy konkurs dla utalentowanych młodych wokalistów wygrywały reprezentantki Polski. W 2018 roku po statuetkę sięgnęła Roksana Węgiel (z Jasła), a rok później, sukces powtórzyła Wiktoria Gabor. Formuła konkursu przewiduje, że państwem gospodarzem kolejnej edycji jest kraj zwycięzcy. Ze względu na pandemię koronawirusa, Eurowizja Junior 2020 zostanie przeprowadzona w trybie zdalnym, ale punktem centralnym podczas transmisji na żywo będzie studio Telewizji Polskiej w Warszawie.

Finał Eurowizji Junior odbędzie się 29 listopada.

źródło: Red., GOKSiT Solina/Polańczyk – Fb

foto: GOKSiT Solina/Polańczyk – Fb


10-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)