REKLAMA

Na tych szachistów nie ma mocnych. Rejonowe igrzyska młodzieżowe w Brzozowie (ZDJĘCIA)

BRZOZOW24.PL / PODKARPACIE. Wczoraj w Szkole Podstawowej nr 1 w Brzozowie zmierzyły się drużyny szachistów z regionu. W Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej wzięło udział 7 grup.

W szranki stanęli zawodnicy z: SP Ropienka, SP Zagórz, SP Lesko, SP 2 Sanok, SP Bóbrka, SP Stara Wieś oraz SP 1 Brzozów.

Zawody sędziował Kazimierz Kozubal. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Ekipa ze Starej Wsi oraz gospodarze od początku do końca postawili wysoko poprzeczkę i raz za razem wygrywali swoje mecze.

7

Dopiero w ostatniej rundzie bezpośredni pojedynek rozstrzygnął, kto zwycięży cały turniej. Mimo remisu 2-2, drużyna ze Starej Wsi wyprzedziła jednym małym punktem szachistów z Brzozowa i zajęła 1 miejsce.

Bracia Szymon, Jakub i Dawid Tomkiewiczowie z SP w Starej Wsi oraz Maja Mazurek z SP Nr 1 w Brzozowie zajęli I miejsce na swoich szachownicach. Nagrody wręczył Tomasz Żak, dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 w Brzozowie oraz Marek Szerszeń, prezes Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Brzozowie.

 

źródło: UM Brzozów

04-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
na-tych-szachistow-nie-ma-mocnych-rejonowe-igrzyska-mlodziezowe-w-brzozowie-zdjecia