REKLAMA

Na tych szachistów nie ma mocnych. Rejonowe igrzyska młodzieżowe w Brzozowie (ZDJĘCIA)

BRZOZOW24.PL / PODKARPACIE. Wczoraj w Szkole Podstawowej nr 1 w Brzozowie zmierzyły się drużyny szachistów z regionu. W Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej wzięło udział 7 grup.

W szranki stanęli zawodnicy z: SP Ropienka, SP Zagórz, SP Lesko, SP 2 Sanok, SP Bóbrka, SP Stara Wieś oraz SP 1 Brzozów.

Zawody sędziował Kazimierz Kozubal. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Ekipa ze Starej Wsi oraz gospodarze od początku do końca postawili wysoko poprzeczkę i raz za razem wygrywali swoje mecze.

7

Dopiero w ostatniej rundzie bezpośredni pojedynek rozstrzygnął, kto zwycięży cały turniej. Mimo remisu 2-2, drużyna ze Starej Wsi wyprzedziła jednym małym punktem szachistów z Brzozowa i zajęła 1 miejsce.

Bracia Szymon, Jakub i Dawid Tomkiewiczowie z SP w Starej Wsi oraz Maja Mazurek z SP Nr 1 w Brzozowie zajęli I miejsce na swoich szachownicach. Nagrody wręczył Tomasz Żak, dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 w Brzozowie oraz Marek Szerszeń, prezes Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Brzozowie.

 

źródło: UM Brzozów

04-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: