REKLAMA

Motorowerzysta wjechał wprost pod samochód. Trafił do szpitala (ZDJĘCIA)

GRABOWNICA STARZEŃSKA / PODKARPACIE. Wracamy do tematu niebezpiecznego zdarzenie drogowego, do którego doszło wczoraj w Grabownicy Starzeńskiej. Znane są już wstępne ustalenia brzozowskiej policji. Zgodnie z zebranymi przez funkcjonariuszy na miejscu zdarzenia informacjami, kierujący jednośladem na skrzyżowaniu wjechał bezpośrednio przed jadący pojazd.

O zdarzeniu informowaliśmy wczoraj: Zderzenie osobówki ze skuterem w Grabownicy (ZDJĘCIA).

Doszło do niego około godz. 10.30 w miejscowości Grabownica Starzeńska. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 61-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, kierując motorowerem rozpoczął na skrzyżowaniu manewr skrętu w lewo. Mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem Opel, która jechała drogą wojewódzką nr 886 w kierunku Sanoka. Doszło do zderzenia się pojazdów. Wskutek tego zdarzenia do szpitala trafił kierujący motorowerem. Badanie wykazało trzeźwość kierujących.

Prowadzone postępowanie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Policja apeluje i przypomina o tym, że kierujący pojazdem, przede wszystkim zbliżając się do skrzyżowania, powinien zachować szczególną ostrożność.

źródło: KPP Brzozów

29-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)