REKLAMA

Motocyklista wjechał w zarośla. 25-latek nie przeżył. NOWE INFORMACJE (FOTO)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Wczoraj informowaliśmy o tragicznym wypadku, do którego doszło w miejscowości Obarzym w powiecie brzozowskim. Dziś policja przekazuje nowe informacje dotyczące zdarzenia.

Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w sobotę, w miejscowości Obarzym. Kierujący motocyklem zjechał w przydrożne zarośla. Niestety, pomimo prowadzonej akcji reanimacyjnej, życia 25-latka nie dało się uratować.

W sobotę przed godz. 18, dyżurny brzozowskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu z udziałem motocyklisty, do którego doszło w miejscowości Obarzym, na drodze gminnej tzw. Obarzym-Kamieniec. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący motocyklem z nieustalonych dotychczas przyczyn zjechał z drogi utwardzonej betonowymi płytami do rowu w przydrożne zarośla.

Niestety pomimo prowadzonej akcji reanimacyjnej, życia 25-latka kierującego jednośladem nie dało się uratować, zmarł na miejscu zdarzenia.

Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do dalszych badań. Policjanci, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KPP Brzozów

16-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)