REKLAMA

Motocyklista wjechał w peugeota. Dwoje kierujących w szpitalu (FOTO)

STARA WIEŚ / PODKARPACIE. Do szpitala trafili kierowca motocykla i kierująca peugeotem, którzy uczestniczyli w zdarzeniu drogowym. Doszło do niego w Starej Wsi. Motocyklista nie zauważył stojącego przed nim peugota i wjechał w jego tył.

 

Dyżurny brzozowskiej jednostki policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym z udziałem motocyklisty. Do wypadku doszło około godz. 16.30 w Starej Wsi. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 22-letni mężczyzna, mieszaniec gminy Iwierzyce, kierujący motocyklem marki Honda, najechał na tył peugota, który zamierzał skręcać w lewo. Samochodem kierowała 20-letnia mieszkanka gminy Jasienica Rosielna. Kobieta przewoziła pasażera. Kierujący byli trzeźwi.

303-163364

Wskutek zderzenia się pojazdów, kierujący jednośladem i kierująca peugeotem doznali obrażeń. Karetką pogotowia zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście obrażenia nie były groźne dla ich życia.

Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

303-163363

303-163365

źródło: KPP Brzozów

18-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
motocyklista-wjechal-w-peugeota-dwoje-kierujacych-w-szpitalu-foto-00e8po-7059