REKLAMA

Mistrz w twojej szkole. Wyjątkowe spotkanie z Norbertem Huberem! (VIDEO)

|

Mistrz w twojej szkole. Wyjątkowe spotkanie z Norbertem Huberem! (VIDEO)

GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. W Szkole Podstawowej Nr 2 w Humniskach i Szkole Podstawowej Nr 2 w Przysietnicy odbyły się wyjątkowe spotkania z inicjatywy Burmistrza Brzozowa Szymona Stapińskiego, uczniów i nauczycieli z Norbertem Huberem – Mistrzem Europy w piłce siatkowej oraz Kacprem “Kacpa” Lachowiczem – trenerem koszykówki w ramach projektu pt: Mistrz w twojej szkole, realizowanego przez Fundację Marcina Możdżonka ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Podczas spotkania, w którym wzięli udział też Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński, sekretarz Gminy Brzozów Waldemar Och oraz mama Norberta Urszula Dąbrowska-Huber zaproszeni goście opowiadali o swojej drodze do sukcesu i odpowiadali na liczne pytania dzieci. Trener motywował i dawał uczniom wskazówki jak być dobrym sportowcem i człowiekiem. Pokazał również szereg trudnych ćwiczeń, które uczniowie sami mogli wykonać, jednocześnie prezentując swoje umiejętności sportowe.

– Cieszę się, że Norbert znalazł czas i przyjechał na zaproszenie Burmistrza Brzozowa Szymona Stapińskiego do szkół w naszej gminie by spotkać się z uczniami i podzielić się z nimi wrażeniami z zakończonego – bardzo udanego sezonu reprezentacyjnego. Syn bardzo chętnie odpowiada na tego typu inicjatywy, ponieważ chce dzielić się z dziećmi i młodzieżą swoją pasją i promować kulturę fizyczną w szkołach, ale przede wszystkim przekazać młodym ludziom, że każdy może osiągnąć sukces niezależnie od tego skąd pochodzi. Jest mi niezmiernie miło, że mogłam przyczynić się do zorganizowania spotkań w Humniskach w szkole, do której Norbi uczęszczał oraz w Przysietnicy skąd pochodzę – podkreśla Urszula Dąbrowska-Huber, mama Norberta.

Dla dzieci było to emocjonujące spotkanie, dostarczające z pewnością dużo pozytywnej energii do działania. Sportowcy porwali serca wszystkich uczniów, a także nauczycieli. Nie obyło się bez autografów i wspólnych zdjęć.

Grafika poglądowa.

UG Brzozów / red.
fot. Magdalena Mróź Photography


20-10-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: