REKLAMA

Minifestiwal naleśnika w Humniskach. Mniam! (ZDJECIA)

HUMNISKA / PODKARPACIE. W ubiegły weekend w Humniskach dużo się działo. W ramach projektu „Dni tradycji i kultury Ziemi Brzozowskiej” KGW w Humniskach odbyły się dwudniowe warsztaty.

Uczestnicy przygotowywali różne farsze, smażyli naleśniki, przekładali, a na koniec degustowali. Wszyscy dobrze się bawili, a przygotowane naleśniki były pyszne. W niedzielę odbył się III MINIFESTIWAL NALEŚNIKA, który jest pomysłem KGW z Humnisk.

Kolejny raz w imprezie uczestniczyły wszystkie Koła Gospodyń z naszej gminy, które z własnych środków przygotowały wspaniałe dania naleśnikowe. Mieszkańcy, którzy licznie przybyli na degustacje byli zachwyceni smakami i ich różnorodnością. KGW z Humnisk skorzystało z możliwości uroczystego wręczenia drobnych upominków uczestnikom warsztatów oraz dla wszystkich Kół Gospodyń za udział w mini festiwalu.

Fundatorem nagród był Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński. Po raz pierwszy w imprezie uczestniczyli przedstawiciele KRUS z materiałami informacyjnymi oraz konkursami z nagrodami. Ponownie wszyscy świetnie się bawili, było smacznie i przyjemnie, pogoda i frekwencja dopisała. Organizatorki dziękują wszystkim uczestnikom i zapraszają za rok.

Tekst: KGW Humniska
Zdjęcia: D.Rz


13-08-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)