REKLAMA

Mikołajkowa niezapominajka. Sanitas dla pacjentów (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. To była już piata edycja Mikołajowej Niezapominajki w Podkarpackim Ośrodku Onkologicznym W Brzozowie. W ubiegłym roku Organizacja SANITAS odwiedziła ponad 2000 pacjentów na terenie kilku województw. W tym roku od Brzozowa rozpoczęła swoją piękną Akcję.

Wewnątrz każdego dorosłego człowieka, skrywa się małe dziecko.  W  okresie świątecznym, gdzieś w środku serca myśli o prezentach, choćby tych najmniejszych, najskromniejszych. Właśnie w takich chwilach zbliżających się wielkimi krokami Świąt, kiedy pacjenci zamiast być z bliskimi, spędzają ten czas na szpitalnych łóżkach – zjawiamy się my. Dzięki tej Akcji nie tylko pacjenci mają powód do uśmiechu, wzmocnienia nadziei i siły. Pozostawiamy  właśnie w ich pamięci i sercach ślad tych pozytywnych emocji. Chcemy  dawać i cieszyć radością innych ludzi Anna Nowakowska, założycielka Stowarzyszenia SANITAS.

W Akcję zaangażowało się wielu Sponsorów zarówno znane Firmy kosmetyczne jak również kilka sanockich Firm.

materiał nadesłany

21-12-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
mikolajkowa-niezapominajka-sanitas-dla-pacjentow-zdjecia