REKLAMA

IZDEBKI: Jechała odpocząć w Bieszczady. Była pijana

REGION. 29-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego jechała na wypoczynek w Bieszczady. W Izdebkach policjanci ruchu drogowego zatrzymali ją do kontroli drogowej. Okazało się, że kierująca ma 1,2 promila alkoholu w organizmie.

alkomat2

Foto: policja.pl

W czwartek po godzinie 13:00, policjanci ruchu drogowego z brzozowskiej komendy pełnili służbę w miejscowości Izdebki. Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej 29-letnią kierującą pojazdem mini cooper.

Cała kontrola przebiegała bez uwag, aż do momentu poddania kobiety badaniu na stan trzeźwości. Okazało się bowiem, że kierująca, będąca mieszkanką powiatu rzeszowskiego, ma w organizmie 1,2 promila alkoholu.

Jak ustalili funkcjonariusze, kobieta jechała w Bieszczady na wypoczynek i miała do przejechania jeszcze kilkadziesiąt kilometrów.

Policjanci zatrzymali 29-latce prawo jazdy i uniemożliwili dalszą jazdę. Samochód został przekazany wskazanej osobie. Teraz kobieta odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości przed sądem.

Źródło: Podkarpacka Policja

08-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)