REKLAMA

AKTUALIZACJA. Mężczyzna wpadł pod traktor

STARA WIEŚ / PODKARPACIE. W Starej Wsi w powiecie brzozowskim doszło do nieszczęśliwego wypadku przy pracach polowych. 74-letni mężczyzna wysiadł z traktora, aby coś sprawdzić, przewrócił się i wpadł pod tylne koło pojazdu. Z obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala.

Na miejscu zdarzenia trwa akcja ratunkowa. Tuż przed godziną 11:30 z bazy HEMS w Sanoku na pomoc wystartował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Obecni są również strażacy z PSP Brzozów, OSP Stara Wieś, policjanci i ratownicy pogotowia.

Policjanci z Brzozowa wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia, do którego doszło po godzinie 11 w Starej Wsi, na drodze dojazdowej do posesji. Wskutek niego 74-latek kierujący traktorem typu sam doznał obrażeń. Mężczyzna wysiadł z traktora, przewrócił się i wpadł pod tylne koło pojazdu. Ze względu na doznane obrażenia funkcjonariusze nie sprawdzili trzeźwości kierowcy – przekazuje asp. sztab. Monika Dereń, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie.

Z informacji, do których dotarliśmy wynika, że poszkodowany został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Rzeszowie.

zdjęcie poglądowe

29-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: