REKLAMA

AKTUALIZACJA. Mężczyzna wpadł pod traktor

STARA WIEŚ / PODKARPACIE. W Starej Wsi w powiecie brzozowskim doszło do nieszczęśliwego wypadku przy pracach polowych. 74-letni mężczyzna wysiadł z traktora, aby coś sprawdzić, przewrócił się i wpadł pod tylne koło pojazdu. Z obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala.

Na miejscu zdarzenia trwa akcja ratunkowa. Tuż przed godziną 11:30 z bazy HEMS w Sanoku na pomoc wystartował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Obecni są również strażacy z PSP Brzozów, OSP Stara Wieś, policjanci i ratownicy pogotowia.

Policjanci z Brzozowa wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia, do którego doszło po godzinie 11 w Starej Wsi, na drodze dojazdowej do posesji. Wskutek niego 74-latek kierujący traktorem typu sam doznał obrażeń. Mężczyzna wysiadł z traktora, przewrócił się i wpadł pod tylne koło pojazdu. Ze względu na doznane obrażenia funkcjonariusze nie sprawdzili trzeźwości kierowcy – przekazuje asp. sztab. Monika Dereń, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie.

Z informacji, do których dotarliśmy wynika, że poszkodowany został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Rzeszowie.

zdjęcie poglądowe

29-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)