REKLAMA

Mężczyzna przygnieciony przez ciągnik. Śmigłowcem przetransportowano go do szpitala

HACZÓW / PODKARPACIE. W Haczowie doszło do wypadku podczas pracy w lesie. 60-latka przygniótł ciągnik rolniczy. Na miejscu interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego Ratownik 10.

Do zdarzenia doszło w Haczowie w godzinach popołudniowych, w wąwozie na leśnej drodze. 60-letni mieszkaniec gminy Haczów wykonywał prace związane z ściąganiem drzewa.

Kiedy mężczyzna jechał wąwozem, pod górę, traktor rolniczy Ursus C330 z nieustalonych przyczyn przewrócił się i przygniótł kierującego. W wyniku tego zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała powyżej dni siedmiu. Na miejsce zadysponowano straż pożarną, policję oraz śmigłowiec LPR Ratownik 10.

Poszkodowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala. Policjanci na miejscu zdarzenia wykonali czynności w niezbędnym zakresie, zgodnie z art. 308 KPK – mówi st. asp. Małgorzata Serafin z brzozowskiej komendy.

Dalsze czynności w tej sprawie zmierzające do ustalenia okoliczności wypadku prowadzi brzozowska policja.

zdjęcie poglądowe

22-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
mezczyzna-przygnieciony-przez-ciagnik-smiglowcem-przetransportowano-go-do-szpitala-00e8po-485