REKLAMA

Makabryczny wypadek w Bykowcach. Z samochodu pozostały strzępy (VIDEO, ZDJĘCIA)

|

Makabryczny wypadek w Bykowcach. Z samochodu pozostały strzępy (VIDEO, ZDJĘCIA)

Do groźnego wypadku doszło dziś około godziny 12:04 w miejscowości Bykowce na ulicy Przemyskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do zderzenia z samochodem ciężarowym.

Na miejscu natychmiast pojawiły się służby ratunkowe. Kierowca auta osobowego został przetransportowany do szpitala. Jego stan zdrowia na tę chwilę nie jest znany.

Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują policjanci, strażacy oraz zespół ratownictwa medycznego. Utrudnienia mogą potrwać co najmniej godzinę. Policja apeluje do kierowców o korzystanie z objazdów.

– Kierujący samochodem osobowym utracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z ciężarówką. Został zabrany do szpitala. Na miejscu trwają czynności. Droga jest zablokowana, utrudnienia potrwają co najmniej godzinę. Zachęcamy do korzystania z objazdów – poinformowała asp. szt. Anna Oleniacz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sanoku.

Policja ustala szczegółowe okoliczności zdarzenia.

fot. redakcja

17-07-2025

Udostępnij ten artykuł znajomym:





Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: