REKLAMA

Ludzie czekają w kolejce kilka godzin. PGE dłużej czynne (VIDEO)

|

Ludzie czekają w kolejce kilka godzin. PGE dłużej czynne (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. – Dantejskie sceny pod Biurem Obsługi Klienta PGE Obrót w Sanoku. W kolejce do złożenia wniosków w sprawie cen energii stało wczoraj ponad 100 przedsiębiorców! Dzisiaj jest jeszcze gorzej! – napisała do nas w mailu Internautka. Postanowiliśmy to sprawdzić. Na miejscu dowiedzieliśmy się od osób stojących w kolejce, że aby załatwić sprawę, trzeba czekać nawet trzy godziny!

Skąd taka kolejka?

Trwa proces składania oświadczeń przez m.in. przedsiębiorców, którzy mają prawo korzystać w II półroczu 2019 r. z obniżonych cen, jeśli w terminie 28 dni od dnia wejścia w życie znowelizowanej ustawy z dnia 28 grudnia 2018 r. o podatku akcyzowym oraz niektórych innych ustaw złożą stosowne dokumenty. Dziś mija pierwotnie ustalony termin składania oświadczeń.

– Przyjechałam pod biuro około godziny 7 rano. Sprawę przed chwilą załatwiłam, ale proszę zobaczyć na zegarek. Dochodzi 10 – usłyszeliśmy od wychodzącej klientki.

– Ludzie, aby nie czekać w kolejce w ciągu dnia, pojawili się pod biurem o godzinie 4 rano  – dodała inna pani oczekująca na złożenie oświadczenia.

Około godziny 10:30 kontaktowaliśmy się z rzecznikiem prasowym PGE Obrót
Na razie nie odbiera telefonu. Dowiedzieliśmy się, że ma spotkanie. Po jego zakończeniu ma się z nami niezwłocznie skontaktować.

Dodajmy, że w przypadku gospodarstw domowych w całym roku 2019 obowiązują ceny z roku 2018 – nie ma więc wymogu składania oświadczeń przez tych klientów.

AKTUALIZACJA: BIURA OTWARTE W SOBOTĘ I PONIEDZIAŁEK!
Na skrzynkę mailową otrzymaliśmy komunikat PGE Obrót S.A. Czytamy w nim m.in., że Biura Obsługi Klienta PGE Obrót będą dodatkowo otwarte w najbliższą sobotę 27 lipca w godzinach 8.00-12.00, a w poniedziałek 29 lipca czas pracy Biur Obsługi Klienta zostaje wydłużony do godz. 20.00.


26-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)