REKLAMA

Lucjan Kuźniar rezygnuje z funkcji w zarządzie województwa

PODKARPACIE. Lucjan Kuźniar złożył rezygnację z funkcji Członka Zarządu Województwa Podkarpackiego. – Decyzja ta została podyktowana względami rodzinnymi i chęcią realizacji zadań na innej płaszczyźnie – czytamy w komunikacie wydanym przez zarząd. Na najbliższej sesji Sejmik Województwa Podkarpackiego głosować będzie uchwałę w sprawie przyjęcia tej rezygnacji.

Komunikat Zarządu Województwa Podkarpackiego

W dniu 22 stycznia 2018 Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Lucjan Kuźniar złożył rezygnację z funkcji Członka Zarządu Województwa Podkarpackiego. Decyzja ta została podyktowana względami rodzinnymi i chęcią realizacji zadań na innej płaszczyźnie.

Dziękujemy za kilka lat dobrej współpracy w Zarządzie Województwa Podkarpackiego, przy kształtowaniu wizerunku naszego regionu. Pragniemy podziękować także za zaangażowanie w realizację wielu zadań szczególnie w dziedzinie rolnictwa i energii odnawialnych, a także za liczne wysiłki podejmowane na rzecz tworzenia sprzyjających warunków dla rozwoju Podkarpacia.

Na najbliższej sesji Sejmik Województwa Podkarpackiego głosować będzie uchwałę w sprawie przyjęcia tej rezygnacji.

Pan Lucjan Kuźniar jest Radnym Województwa Podkarpackiego, a Zarząd Województwa Podkarpackiego jest przekonany, że w dalszym ciągu będzie aktywnie wypełniał swój mandat dla dobra regionu.

W imieniu Zarządu Województwa Podkarpackiego
Władysław Ortyl
Marszałek Województwa Podkarpackiego

źródło: materiały nadesłane

foto: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego

24-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: