REKLAMA

Lucjan Kuźniar rezygnuje z funkcji w zarządzie województwa

PODKARPACIE. Lucjan Kuźniar złożył rezygnację z funkcji Członka Zarządu Województwa Podkarpackiego. – Decyzja ta została podyktowana względami rodzinnymi i chęcią realizacji zadań na innej płaszczyźnie – czytamy w komunikacie wydanym przez zarząd. Na najbliższej sesji Sejmik Województwa Podkarpackiego głosować będzie uchwałę w sprawie przyjęcia tej rezygnacji.

Komunikat Zarządu Województwa Podkarpackiego

W dniu 22 stycznia 2018 Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Lucjan Kuźniar złożył rezygnację z funkcji Członka Zarządu Województwa Podkarpackiego. Decyzja ta została podyktowana względami rodzinnymi i chęcią realizacji zadań na innej płaszczyźnie.

Dziękujemy za kilka lat dobrej współpracy w Zarządzie Województwa Podkarpackiego, przy kształtowaniu wizerunku naszego regionu. Pragniemy podziękować także za zaangażowanie w realizację wielu zadań szczególnie w dziedzinie rolnictwa i energii odnawialnych, a także za liczne wysiłki podejmowane na rzecz tworzenia sprzyjających warunków dla rozwoju Podkarpacia.

Na najbliższej sesji Sejmik Województwa Podkarpackiego głosować będzie uchwałę w sprawie przyjęcia tej rezygnacji.

Pan Lucjan Kuźniar jest Radnym Województwa Podkarpackiego, a Zarząd Województwa Podkarpackiego jest przekonany, że w dalszym ciągu będzie aktywnie wypełniał swój mandat dla dobra regionu.

W imieniu Zarządu Województwa Podkarpackiego
Władysław Ortyl
Marszałek Województwa Podkarpackiego

źródło: materiały nadesłane

foto: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego

24-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
lucjan-kuzniar-rezygnuje-z-funkcji-w-zarzadzie-wojewodztwa-00e7ts