REKLAMA

Live z Funduszami

Inna forma, ale idea ciągle ta sama – promocja przykładów projektów zrealizowanych ze środków unijnych. Mowa o Dniach Otwartych Funduszy Europejskich, które w tym roku w związku z pandemią koronawirusa odbędą się wyłącznie w formie online. Obok wirtualnych spacerów i filmów ukazujących inwestycje i przedsięwzięcia współfinansowane z Unii, planujemy wiele ciekawych webinariów i warsztatów, w trakcie których widzowie nie tylko poszerzą swoją wiedzę o funduszach, ale zdobędą też nowe umiejętności. Brzmi intrygująco? Tak też będzie!

W Polsce

DOFE to największa akcja w Polsce związana z funduszami. To także część szerszej kampanii, prowadzonej przez Komisję Europejską: #euinmyregion. Ukazuje ona, jak wiele projektów w całej Europie zrealizowano z unijnym wsparciem. Filmiki o projektach z całej Polski można podziwiać na stronie internetowej www.dniotwarte.eu Kulminacja wydarzeń za pośrednictwem tej platformy planowana jest w dniach 25 – 27 września br. Pod tym adresem internetowym będzie można wziąć udział w wirtualnych spacerach, warsztatach, webinariach, koncertach i wielu innych aktywnościach w formie online.

W regionie

W celu promocji projektów zrealizowanych na Podkarpaciu oraz w celu szerzenia informacji o funduszach i ich pożytecznym wpływie na nasze otoczenie zorganizowany zostanie „Live z Funduszami”. To inicjatywa w ramach której na platformie www.dofe.podkarpackie.eu pokażemy kilkadziesiąt różnych projektów zrealizowanych przez prawie 40 beneficjentów funduszy z regionu. Opisy wszystkich inicjatyw uatrakcyjnione będą zdjęciami, a niekiedy też filmikami promocyjnymi. Stoiska wystawiennicze to jednak nie wszystko, bo w dniach 24 – 26 września za pośrednictwem platformy szykowane są ciekawe spotkania online.

Jak Ty możesz skorzystać z Funduszy?

Wszyscy zainteresowani możliwościami pozyskania środków europejskich nie mogą przegapić webinariów, które pojawią się na platformie www.dofe.podkarpackie.eu w dniu 24 września. Dzień później transmisje online poświęcone będą tematyce związanej z Covid-19 i możliwościami wsparcia, jakie płyną szczególnie do przedstawicieli sektora gospodarczego. 25 września eksperci podsumują również wszelkie działania pomocowe skierowane do przedsiębiorców, walczących ze skutkami pandemii.

Ciekawie zapowiada się także sobota 26 września. W tym dniu webinaria na platformie będą miały zupełnie inny charakter. Pojawią się warsztaty doskonalące umiejętności kulinarne (pieczenie proziaka, smażenie ryb), kosmetyczne (produkcja soli do kąpieli domowej roboty), plastyczne (malowanie tkanin różnymi metodami). Na koniec organizatorzy „Live z Funduszami” planują za pośrednictwem platformy internetowej zorganizować klimatyczny recital w wykonaniu młodych muzyków na charakterystycznych dla Rzeszowa i okolic instrumentach.

Podczas transmisji online przewidziane są konkursy, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Szczegóły o całej akcji podawane będą na bieżąco na wydarzeniu o nazwie: Live z Funduszami na Facebooku.

Szczegółowy harmonogram transmisji online już wkrótce dostępny będzie na stronie www.dofe.podkarpackie.eu

 

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

22-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym: