REKLAMA

Lech Poznań Football Academy otwiera szkółkę w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Lech Poznań Football Academy (LPFA) to sieć szkółek piłkarskich dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Zajęcia będą  prowadzone dwa razy w tygodniu po 1,5 godziny. Nasza baza dydaktyczna w Brzozowie  składa się z boiska trawiastego przy stadionie Brzozowia oraz dużej hali sportowej w okresie zimowym. Szkółka Lech Poznań football Academy bedzie działać przy  wsparciu miasta i gminy Brzozów na czele z Panem Burmistrzem oraz Klubem sportowym Brzozowia i Miejskim Osrodkiem sportu i rekreacji.

LPFA oddział w Brzozów bedzie prowadzony we współpracy z poznańskim klubem. W założeniu najlepsi zawodnicy LPFA trafiają do rozpoczynającej szkolenie od szóstego roku życia Akademii Lecha Poznań.

Trzon kadry trenerskiej w Brzozowie stanowić będą  trenerzy po AWF-ie z licencją UEFA B. Takie działanie zapewnia prawidłową realizację planów treningowych oraz bezpośredni nadzór nad zawodnikami. Sympatyczni i sumienni trenerzy mogą dokładnie określić potencjał dziecka i szybko zidentyfikować jego talent. Dzieci po każdym treningu są nagradzane naklejkami, które zbierają na plansze motywacyjną, tak by po jej zapełnieniu mogli uroczyście otrzymać puchar wzorowego piłkarza LPFA.

Treningi dzieci będą się odbywały w wtorki i czwartki od godziny 16:30

Zapraszamy na dwa pierwsze treningi bezpłatne podczas których rodzic oraz dziecko ma możliwość sprawdzenia naszej Akademii
Koszt miesięczny to 109 zł w przypadku jednego dziecka, drugie dziecko to 79 zł
LPFA w Brzozowie zapewnia darmowe bilety na mecze dla dzieci i  50% zniżką dla ich rodziców i opiekunów spotkania z zawodnikami pierwszego zespołu Lecha, eskorty na meczach Ekstraklasy czy wspólne kibicowanie na trybunie rodzinnej. I tym sposobem będziemy mieli okazję przeżyć przygodę z Lechem Poznań na swoim pierwszym wyjeździe do Poznania jeszcze w tym roku .
 
Zapraszamy dzieci z Brzozowa i okolic na treningi.
Kontakt do managera: Dawid Gorzelany
Tel. 500-303-311
Więcej informacji i zapisy: https://www.lpfa.pl/

BRZOZOW PRZOD-1

brzozow tyl-1

Loga1

10-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: