Lajkonik na złoto i brązowo

W dniach 23-24 września 2011r., w Krakowie odbyły się Miedzywojewódzkie Zawody Łucznicze oraz Jesienny Młodzieżowy Turniej Lajkonika. W zawodach tych wzięło udział  180 zawodników z 12 klubów Polskich i jednego z Ukrainy. W  Turnieju Lajkonika w kategorii do lat 12 złoty medal zdobyła Wiktoria Toczek z Górnika Grabownica, w kategorii dzieci młodsze brązowy medal zdobył  Gdula Aleksander z UKS „Górnik” Humniska.

Lajkonik
W Międzywojewódzkich zawodach zawodniczka „Górnika” Grabownica Patrycja Kędra  indywidualnie zajęła 4 miejsce, a Agata Ryba 8 miejsce. Natomiast zawodnicy drużynowo w składzie  Wojciech Bryś, Konrad Sawicki i Daniel Winiarski zajęli 4 miejsce. Indywidualnie Konrad Sawicki zajął 7 miejsce a Wojciech Bryś miejsce ósme.

Drużyna w składzie Sawicki Konrad, Kędra  Patrycja, Agata Ryba, Wiktoria Toczek, Kędra Kamil, Kędra Patryk, Michalski Daniel zajęła czwarte miejsce.

W strzelaniu specjalnym do sylwetki Lajkonika w swojej kategorii wiekowej  zwyciężyła również Wiktoria Toczek z „Górnika” Grabownica  otrzymując  statuetkę Lajkonika pokonując zawodniczki  z klubu „Sokole Oko” Zawadka.

Zawodnicy UKS „Górnik” Humniska oraz GKS „Górnik” Grabownica wraz z opiekunami Stanisławą Warchałowską  i Bogdanem Korfanty.