REKLAMA

Ktoś strzelał do psa. Śruty w ciele (ZDJĘCIA)

Do Schroniska dla psów „Wesoły Kundelek” trafił pies z miejscowości Wesoła gm. Nozdrzec. Zwierze miało zerwane więzadło krzyżowe. Ponadto w jego ciele znajdowały się śruty. 

„Mopik miał: zerwane więzadło, więc przeszedł u nas zabieg stabilizacji stawu kolanowego szwem bocznym, złamaną kość ramienną, która zrosła się pod nieprawidłowym kątem (stare złamanie). Był również prawostronnym wnętrem (prawe jądro znajdowało się w kanale pachwinowym) co mocno utrudnia prosty zabieg kastracji. Z jego ciała wyciągnęliśmy 3 śruty, które widzicie na zdjęciach poniżej. Cały czas pracujemy nad tym, żeby ten maluch wrócił do pełnej sprawności, wstępnie mamy dla niego nowy dom, lecz zanim zostanie adoptowany chcemy by wrócił do pełni sił pod naszą opieką”- czytamy na fanpage schroniska.

Apelujemy!

Nie odwracajcie głowy gdy widzicie, że ktoś wyrządza zwierzęciu krzywdę. Nie bądźcie obojętni. Reagujcie. Jeżeli boicie się sami zareagować to zgłaszajcie się anonimowo do organizacji prozwierzęcych. Wspólnie oszczędzimy zwierzakom cierpienia. Ci, którzy je krzywdzą powinni być ukarani. Zapewne nie znajdziemy już zwyrodnialca, który urządził sobie z Mopika tarcze strzelniczą, ale Wasze udostępnienia mogą dotrzeć do ludzi, którzy znają podobne przypadki i nie wiedzą jak zareagować. Wspólnie możemy więcej!

foto: Schronisko dla psów „Wesoły Kundelek” – Fundacja, fb

[ngg src=”galleries” ids=”9256″ display=”basic_thumbnail”]


25-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: