REKLAMA

KRZYWE. Zderzenie osobówki z busem. Trzy osoby ranne (ZDJĘCIA)

GMINA DYDNIA / PODKARPACIE. Do dwóch niebezpiecznych zdarzeń doszło wczoraj wieczorem i dziś w nocy na drogach gminy Dydnia. W Krzywem samochód osobowy zderzył się w busem, ranne zostały dwie osoby. Z kolei w Niebocku auto zjechało z jezdni i zatrzymało się w rowie.

O zdarzeniach informują strażacy z OSP KSRG Dydnia, którzy interweniowali przy obu zdarzeniach.

Do pierwszego z nich doszło o godzinie 21:29 w miejscowości Krzywe. Samochód osobowy zderzył się z busem. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Groźnie było również po północy w Niebocku. – Nasza jednostka została zadysponowana ponownie do wypadku samochodu osobowego. Na miejscu zdarzenia brak osób poszkodowanych – relacjonują druhowie z OSP KSRG Dydnia.


AKTUALIZACJA.

Informacje o zdarzeniu przekazuje Komenda Powiatowa Policji w Brzozowie.

Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Krzywe. Czołowo zderzył się tam kierujący fordem z kierującym volkswagenem. W wyniku tego wypadku trzy osoby trafiły do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi.

Wczoraj około godz. 21:30, policjanci zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Krzywe. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 79-letni mężczyzna kierujący fordem wyjeżdżając z zakrętu zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka kierującym volkswagenem transporterem. Kierowca forda przewoził dwie pasażerki, natomiast kierowca volkswagena jedną. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi. W wyniku zderzenia, kierujący fordem i jego dwie pasażerki odniosły obrażenia. Wszyscy zostali przetransportowani karetką pogotowia do szpitala.

Droga na tym odcinku była całkowicie zablokowana. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia, ustalili świadków i zabezpieczyli ślady. Pozwolą one na dokładne ustalenie przyczyn i okoliczności tego wypadku.

źródło: KPP Brzozów


źródło / foto: OSP KSRG Dydnia – Fb


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

23-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)