REKLAMA

KRZYSZTOF BOSAK: Musimy pokonać blokady medialne! (VIDEO)

|

KRZYSZTOF BOSAK: Musimy pokonać blokady medialne! (VIDEO)

Wczoraj, dnia 18-go lutego odbyła się Konwencja Konfederacji. W trakcie Konwencji poseł partii, Krzysztof Bosak znalazł chwilę, aby odpowiedzieć na pytania dziennikarzy portalu tvPolska.pl.

Poseł Bosak został zapytany o kwestię zarzutów, z którymi spotyka się Konfederacja. Bowiem pomimo konkretnych wystąpień najprawdopodobniej znów padną pytania o sprawy kontrowersyjne, takie jak aborcja. Krzysztof Bosak odpowiedział, czy partia jest gotowa na ideologiczne zarzuty.

– Oczywiście, polityka nie znosi próżni i cały czas jest walka informacyjna, ideowa, my jesteśmy do tego przyzwyczajeni i to nie jest absolutnie żaden problem – zapewnił Bosak.

– Dzisiaj na Konwencji wytyczaliśmy główne linie kampanii, mówiliśmy o rzeczach które, naszym zdaniem, ludzi najbardziej interesują. Ale to nie znaczy, że nie mamy szczegółowych poglądów o których dziś nie mówiliśmy. Mamy je, jesteśmy gotowi do nich przekonywać. Jedni robią to od dwudziestu lat, inni dziesięciu, piętnastu. To nie jest żaden problem – podkreślił Konfederata.

– Głównym problemem Konfederacji w tych wyborach jest pokonanie blokad medialnych i dotarcie do szerokich mas wyborców, które nie wiedzą o tym co mamy do powiedzenia z dużych mediów. Tu jest wielka praca do wykonania i na tym będziemy się przede wszystkim skupiać – zapowiedział poseł Krzysztof Bosak.

źródło: tvPolska.pl

19-02-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: