REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Spokojny tydzień. Tylko dwie większe kolizje na drogach

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Miniony tydzień dla brzozowskich policjantów opłynął dosyć spokojnie. Spośród większych zdarzeń zanotowano dwie kolizje drogowe.

Na drogach powiatu

W Starej Wsi kierujący hyundaiem, na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu volkswagenowi. Tym samym doprowadził do zderzenia pojazdów. 41-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego został ukarany mandatem karnym.

Z kolei na drodze krajowej w Domaradzu zderzyły się trzy samochody. Kierujący audi, 27-letni mieszkaniec Domaradza, zatrzymał się na jezdni i sygnalizował skręt w lewo, za nim zatrzymał się kierujący citroenem. W citroena  natomiast uderzył kierujący volkswagenem, który nie zdołał zahamować na mokrej nawierzchni. 38-letni mieszkaniec Jarosławia, który kierował citroenem, został przetransportowany śmigłowcem do brzozowskiego szpitala. Na szczęście jego obrażenia okazały się niegroźne. Przez godzinę ruch na drodze krajowej nr 19 odbywał się wahadłowo. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Kierujący volkswagenem odpowie za spowodowanie kolizji drogowej.

303-124588

29-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: