REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Podwójne zabójstwo i ucieczka przed policyjna kontrolą

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Przełom roku był pracowitym okresem dla brzozowskich policjantów. W Witryłowie doszło do podwójnego zabójstwa, w Krzywem autobus wjechał do rzeki, a jeden z kierowców uciekał prze kontrola trzeźwości. To tylko niektóre wydarzenia, w których interweniowali funkcjonariusze.

Rzekomy pracodawca-oszust 

Nieznany sprawca doprowadził 46-letnią mieszkankę gminy Domaradz do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 320 zł. Kobieta odpowiedziała na internetowe, fikcyjne ogłoszenie dotyczące pracy w Niemczech. Zgodnie z instrukcją dokonała wpłaty na podane konto bankowe, a następnie rzekomy pracodawca zerwał kontakt mailowy i telefoniczny, nie wywiązując się z umowy.

Kolizje na drogach powiatu

Brzozów – policjanci ustalili, że kierująca samochodem marki Audi wykonując manewr skrętu, doprowadziła do zderzenia z samochodem marki VW Golf. Kobieta została ukarana mandatem.

W Baryczy zderzyły się dwa pojazdy. Natomiast w Malinówce policjanci ustalili, że na oblodzonej jezdni samochód dostawczy ześlizgnął się ze wzniesienia, uszkadzając Forda Focus. Z kolei w Domaradzu VW Golf zderzył się VW Passatem.

Siedliska – policjanci ustalili, że kierujący samochodem Toyota Yaris nie dostosował prędkości do warunków panujących na jedni, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji.

Domaradz – policjanci ustalili, że kierujący samochodem osobowym Daihatsu nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na przeciwległy pas i doprowadził do zderzenia z autobusem Autosan. Sprawcę ukarano mandatem.

W miejscowości Krzywe policjanci ustalili, że kierujący autobusem marki Autosan nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał z jezdni i wpadł do rzeki. W pojeździe oprócz kierowcy znajdował się jeden pasażer. Nikt nie odniósł obrażeń, zaś sprawcę zdarzenia drogowego ukarano mandatem.

Humniskach – ustalono, że doszło do zderzenia Nissana Micra z BMW. Sprawca zdarzenia drogowego został ukarany mandatem.

303-119948

foto: archiwum KMP Rzeszów

Parkingowa stłuczka

W Bliznem na parkingu przed sklepem doszło do zderzenia VW Passata i Fiata Ducato.

Oszustwo internetowe

Osoba posługująca się danymi sklepu internetowego „OkeyGSM.pl” doprowadziła mieszkańca gminy Dydnia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 255 zł przez celowe niewywiązanie się z umowy sprzedaży telefonu komórkowego Samsung.

Zabójstwo w Witryłowie

Policjanci i prokurator pracowali na miejscu zabójstwa w miejscowości Witryłów w powiecie brzozowskim. 22-latek prawdopodobnie zadając ciosy siekierą, śmiertelnie ranił swojego ojca i matkę. Mężczyzna został zatrzymany.

Na podwójnym gazie

W Brzozowie patrol ujawnił kierującego Toyotą, który był w stanie nietrzeźwości. 37-latek  miał blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

W Jabłonce kierujący Mercedesem wjechał do przydrożnego rowu, uszkadzając przepust drogowy. 64-latek był nietrzeźwy. Miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Z kolei w Dydni kierujący seatem nie zatrzymał się do kontroli drogowej. W trakcie ucieczki 32-latek uszkodził ogrodzenie prywatnej posesji. Został zatrzymany przez patrol ruchu drogowego. Wówczas okazało się, że pił alkohol. Alkomat pokazał niemal 0,3 promila.

Natomiast w Brzozowie patrol ujawnił kierowcę VW Golfa, znajduje się w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało 0,2 promila w wydychanym powietrzu.

źródło: KPP Brzozów

03-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: