REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Dzikie zwierzęta na drodze, złodzieje zboża i głośni awanturnicy

BRZOZÓW / PODKARPACIE. W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze brzozowskiej policji odebrali kilka powiadomień o wypadkach oraz kolizjach z dzikimi zwierzętami. Interweniowali także w przypadku głośnych awanturników oraz kradzieży 1500 kg zboża.

Złodzieje zboża

W ubiegłą środę policjanci wydziału kryminalnego przedstawili materiały dotyczące kradzieży w Starej Wsi, zboża w ilości 1500 kilogramów. Sprawcami okazali się dwaj mężczyźni w wieku 28 i 45 lat. Wartość skradzionej rzeczy to około 1000 zł. Policjanci odzyskali połowę skradzionego mienia.

Nietrzeźwi awanturnicy

W ostatni czwartek, 13 października lekarz dyżurny jednego z oddziałów brzozowskiego szpitala zgłosił, że nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę. Awanturnikiem okazał się 52-letni pacjent, który dnia następnego miał mieć zabieg. Zamiast tego został zatrzymany do wytrzeźwienia.

Natomiast w ubiegłą niedzielę w jednym z lokali na terenie Brzozowa nietrzeźwy mężczyzna awanturował się. Skierowani na miejsce interwencji policjanci podczas zatrzymywania sprawców zakłócenia porządku publicznego zostali przez nich znieważeni. Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

Uwaga na dzikie zwierzęta na drodze!

W czwartek zgłaszający poinformował o przewróconym pojeździe na drodze W-884 w Domaradzu. Pojazd stoczył się ze skarpy i zatrzymał się na drzewie. Policjanci ustalili kierującego. Okazało się, że przyczyną tego zdarzenia były sarny, które wybiegły na drogę. Mężczyzna chcąc uniknąć zderzenia z nimi odbił kierownicą i stracił panowanie nad pojazdem. Na szczęście nikomu nic się stało. Kierujący jechał sam.

W poniedziałek natomiast kierujący citroenem zgłosił dyżurnemu o zdarzeniu drogowym, w wyniku którego jego samochód uderzył w sarnę. Kierujący był trzeźwy.

Wypadki drogowe

11 października dyżurny otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Brzozowie na ul. Kopernika. Policjanci ustalili, że kierujący samochodem audi potrącił prawidłowo idącą pieszą. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Na szczęście piesza nie doznała obrażeń.

Tydzień temu miał miejsce wypadek drogowy w Jasienicy Rosielnej. Policjanci na miejscu ustalili, że kierująca sam. osobowym fiatem Seicento na łuku drogi utraciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się z samochodem ciężarowym daf kierowanym przez obywatela Białorusi. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała kierująca fiatem.

 

2

fot. archiwum Esanok.pl

materiały nadesłane

 

 

19-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: