REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Dzikie zwierzęta na drodze, złodzieje zboża i głośni awanturnicy

BRZOZÓW / PODKARPACIE. W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze brzozowskiej policji odebrali kilka powiadomień o wypadkach oraz kolizjach z dzikimi zwierzętami. Interweniowali także w przypadku głośnych awanturników oraz kradzieży 1500 kg zboża.

Złodzieje zboża

W ubiegłą środę policjanci wydziału kryminalnego przedstawili materiały dotyczące kradzieży w Starej Wsi, zboża w ilości 1500 kilogramów. Sprawcami okazali się dwaj mężczyźni w wieku 28 i 45 lat. Wartość skradzionej rzeczy to około 1000 zł. Policjanci odzyskali połowę skradzionego mienia.

Nietrzeźwi awanturnicy

W ostatni czwartek, 13 października lekarz dyżurny jednego z oddziałów brzozowskiego szpitala zgłosił, że nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę. Awanturnikiem okazał się 52-letni pacjent, który dnia następnego miał mieć zabieg. Zamiast tego został zatrzymany do wytrzeźwienia.

Natomiast w ubiegłą niedzielę w jednym z lokali na terenie Brzozowa nietrzeźwy mężczyzna awanturował się. Skierowani na miejsce interwencji policjanci podczas zatrzymywania sprawców zakłócenia porządku publicznego zostali przez nich znieważeni. Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

Uwaga na dzikie zwierzęta na drodze!

W czwartek zgłaszający poinformował o przewróconym pojeździe na drodze W-884 w Domaradzu. Pojazd stoczył się ze skarpy i zatrzymał się na drzewie. Policjanci ustalili kierującego. Okazało się, że przyczyną tego zdarzenia były sarny, które wybiegły na drogę. Mężczyzna chcąc uniknąć zderzenia z nimi odbił kierownicą i stracił panowanie nad pojazdem. Na szczęście nikomu nic się stało. Kierujący jechał sam.

W poniedziałek natomiast kierujący citroenem zgłosił dyżurnemu o zdarzeniu drogowym, w wyniku którego jego samochód uderzył w sarnę. Kierujący był trzeźwy.

Wypadki drogowe

11 października dyżurny otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Brzozowie na ul. Kopernika. Policjanci ustalili, że kierujący samochodem audi potrącił prawidłowo idącą pieszą. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Na szczęście piesza nie doznała obrażeń.

Tydzień temu miał miejsce wypadek drogowy w Jasienicy Rosielnej. Policjanci na miejscu ustalili, że kierująca sam. osobowym fiatem Seicento na łuku drogi utraciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się z samochodem ciężarowym daf kierowanym przez obywatela Białorusi. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała kierująca fiatem.

 

2

fot. archiwum Esanok.pl

materiały nadesłane

 

 

19-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
kronika-policyjna-dzikie-zwierzeta-na-drodze-zlodzieje-zboza-i-glosni-awanturnicy-00e6mk