REKLAMA

Konkursy dla wokalistów i tancerzy. BDK zaprasza!

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Na dwa konkursy dla wokalistów oraz konkurs online dla tancerzy zaprasza wszystkich chętnych Brzozowski Dom Kultury! Szczegóły poniżej.

Konkurs piosenki „Nie takie stare…(jak świat)”

Konkurs piosenki „Nie takie stare…(jak świat)” jest przeznaczony dla uczniów klas VII i VIII Szkoły Podstawowej oraz wszystkich klas licealnych i innych szkół średnich. Zadaniem konkursu jest rozwijanie zdolności wokalnych uczniów, którzy ukończyli VI klasę szkoły podstawowej, oraz zainteresowanie ich repertuarem polskich wokalistów i zespołów, począwszy od lat 60 do współczesnych. W związku z wyjątkową sytuacją tegoroczne eliminacje zostaną przeprowadzone zdalnie poprzez wysyłanie filmiku ze śpiewaną do podkładu piosenką na adres podany w regulaminie. Termin wysłania filmu wyznaczony jest na 31 maja 2020 r. Wykonaną piosenkę można nagrać kamerą, aparatem lub telefonem. Komisja konkursowa oceni prezentacje i zakwalifikuje 20 uczestników do finału. Termin finału będzie podany w późniejszym czasie wraz z ogłoszeniem wyników eliminacji na stronie Brzozowskiego Domu Kultury.

Szczegóły i regulamin: BDK.

Konkurs

Konkurs wokalny „Domowe śpiewanie”

Konkurs wokalny „Domowe śpiewanie” jest przeznaczony dla dzieci klas od IV do VI oraz dla osób dorosłych powyżej 20 roku życia. Termin wysyłania filmu wyznaczony jest na 13 czerwca 2020 r. Laureaci poszczególnych kategorii, będą mieć możliwość dokonania profesjonalnego nagrania piosenki i umieszczenia jej na stronie internetowej BDK. Więcej informacji w rozwinięciu.  Poniżej dokładny regulamin konkursu.

Szczegóły i regulamin: BDK.

konkursDOMOWY_BDK

Konkurs online #WYTAŃCZ NUDĘ Z DOMU

Brzozowski Dom Kultury zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do aktywnego spędzania wolnego czasu w domu. Wystarczy wybrać piosenkę, ułożyć do niej krótką choreografię, nakręcić filmik i wysłać na adres podany w poniższym regulaminie. Konkurs ruszył już 10 maja 2020 r. i potrwa do 1 czerwca 2020 r. W tym dniu zostaną ogłoszone wyniki i opublikowane nagrodzone filmy. Więcej informacji w rozwinięciu.

Szczegóły i regulamin: BDK.

1_49

źródło: Serwis internetowy Gminy Brzozów / Dominik Rzepka

13-05-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: