REKLAMA

AKTUALIZACJA: Konkurs ekologiczny pn. „Kto odpady segreguje, na nagrodę zasługuje” rozstrzygnięty! (FILM, ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Burmistrz Brzozowa Józef Rzepka był organizatorem konkursu ekologicznego pn. „Kto odpady segreguje, na nagrodę zasługuje”. Podsumowanie i wręczenie nagród odbyło się 16 stycznia br. w sali narad urzędu miejskiego.

RELACJA VIDEO Z WRĘCZENIA NAGRÓD W KONKURSIE

źródło: Youtub.com / UM Brzozów

Celem konkursu było kształtowanie i promowanie właściwej postawy sprzyjającej trosce o środowisko, a w szczególności nawyku segregacji odpadów w miejscu ich wytwarzania, tj. w gospodarstwach na terenie gminy Brzozów. Adresowany był do właścicieli nieruchomości zamieszkałych w zabudowie jednorodzinnej, którzy złożyli deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi i segregują odpady. Polegał na selektywnej zbiórce odpadów komunalnych z tworzyw sztucznych, metalu, papieru i szkła, tak aby wysegregować jak największą ilość w/w frakcji odpadów.

Konkurs rozstrzygnięto na podstawie weryfikacji ewidencji odczytów kodów kreskowych prowadzonej przez Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Brzozowie. Komisja konkursowa w składzie: przewodniczący – Beata Szlama oraz Wioletta Kozubal i Anna Czech przyznała główną nagrodę w wysokości 1 tys. zł państwu Leszkowi i Danucie Bielawskim ze Starej Wsi.

Ponadto wyróżniono też każde osiem osób nagrodą w wysokości 250 zł. We wtorek odebrali je: Anna Chrobak ze Zmiennicy, Adam Fiedeń z Turzego Pola, Janusz Raś z Górek, oraz Iwona Słota z Humnisk.

Nagrody zwycięzcom i wyróżnionym wręczył burmistrz Brzozowa Józef Rzepka, który był fundatorem wszystkich nagród. Na zakończenie nie zabrakło też pamiątkowego zdjęcia.

źródło: serwis internetowy gminy Brzozów / autor: NP

17-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
konkurs-ekologiczny-pn-kto-odpady-segreguje-na-nagrode-zasluguje-rozstrzygniety-zdjecia-00e7ts