REKLAMA

Koncert kultowego rockowego zespołu PROLETARYAT w Jasiu Wędrowniczku!

RYMANÓW / PODKARPACIE. Jaś Wędrowniczek zaprasza na koncert kultowego rockowego zespołu PROLETARYAT 9 czerwca 2023 r. (piątek) godz. 20:00. Suport zespołu INSEKT godz. 19:00. Szczegóły poniżej oraz na plakacie.

BILETY:

  • Przedsprzedaż: do 31 maja: 80 zł/os,
  • Od 1 czerwca bilety w cenie: 90 zł/os.

Zespół Proletaryat to legenda polskiej sceny rockowej, który działając od ponad 35 lat stworzył niepowtarzalny styl. Od samego początku poruszając się w estetyce crossover, łączy perfekcyjnie punk, hard core i metal. Kiedy dodamy do tego, mocne, zaangażowane i bardzo bezpośrednie teksty, łatwo znaleźć odpowiedź z czego wynika ta trwająca do dziś fascynacja zespołem.

W swoim dorobku muzycznym zespół ma 11 albumów studyjnych, setki koncertów w Polsce i za granicą. Mimo upływu czas nadal udowadnia, że zarówno na scenie, jak i w studiu wciąż jeszcze ma wiele do powiedzenia.

Aktualnie PROLETARYAT promuje nowy album „Ząb za ząb”, wydany wiosną 2023 roku. Zapraszamy na trasę koncertową „Nie damy się 2023” obejmującą większą część kraju. Podczas koncertów będzie można usłyszeć nowy materiał jaki i sztandarowe przeboje zespołu.

Obecny skład zespołu to:

  • Tomasz „Oley” Olejnik (śpiew),
  • Dariusz „Kacper” Kacprzak (bas),
  • Robert „Mały” Hajduk (perkusja),
  • Wiktor Daraszkiewicz (gitara).

Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc i wykupienie biletów do 7 dni od rezerwacji!

Rezerwacja biletów:

Recepcja – 603 364 444, 13 43 56 733
email:  hotel@jas-wedrowniczek.pl

materiały nadesłane
tekst sponsorowany
22-05-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym: