Kolejny sukces łuczników

W dniach 10-11 września br., w miejscowości Ścinawka Średnia na ziemi kłodzkiej odbyły się I Mistrzostwa Polski Młodzików w łucznictwie klasycznym  do lat 15 .  W zawodach wzięło udział 238 zawodników  z 45 klubów z całej Polski. Z naszego  powiatu wzięło udział  6 zawodników i zawodniczek z klubu Górnik Grabownica.
sukces łuczników

Po dwóch dniach zmagań w słońcu nasi zawodnicy osiągnęli sukces. W strzelaniu 2x 50 m zawodnik Górnika Wojciech Bryś zajął 2 miejsce i wywalczył srebrny medal, natomiast w klasyfikacji generalnej uplasował się na bardzo dobrym czwartym miejscu. Drużynowo młodzicy w składzie : Wojciech Bryś, Konrad Sawicki, Daniel Winiarski zajęli 9 miejsce.

Natomiast młodziczki do lat 14 w składzie Agata Ryba, Patrycja Kędra, Wiktoria Toczek  drużynowo zajęły bardzo dobre czwarte miejsce w ogólnej klasyfikacji.

lucz
Od lewej: Marek Ryba, Wiktoria Toczek, Wojciech Bryś, Agata Ryba, Patrycja Kędra, Daniel Winiarski, Konrad Sawicki oraz Zdzisław Toczek