REKLAMA

Kolejne studia magisterskie w Uczelni Państwowej w Sanoku!

Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku otrzymała uprawnienia do prowadzenia kolejnych studiów magisterskich. Od października ruszają studia II stopnia  na kierunku „Ekonomia”. Już teraz zarejestruj się i studiuj w Sanoku! Przed Tobą wiele możliwości.

Ekonomia to kierunek studiów znajdujący się w pierwszej dziesiątce najczęściej wybieranych kierunków studiów w naszym kraju. Studia drugiego stopnia (magisterskie) o profilu praktycznym w naszej Uczelni to inicjatywa wychodząca naprzeciw wyzwaniom współczesności i przyszłości, a także edukacyjnym potrzebom mieszkańców powiatów południowo-wschodniej Polski, a nawet sąsiednich krajów.

Głównym celem kształcenia na kierunku ekonomia jest przygotowanie kadry do zdobycia wiedzy umożliwiającej znalezienie zatrudniania w wielu sektorach gospodarki oraz utworzenie możliwości kształcenia na odpowiednim poziomie teoretycznym i praktycznym. Studia służą pogłębieniu wiedzy uzyskanej na studiach pierwszego stopnia z zakresu nauk ekonomicznych i pokrewnych, przekazaniu praktycznej wiedzy z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej, nabyciu umiejętności efektywnego wykorzystywania wiedzy w praktyce zawodowej oraz kształtowaniu postaw przedsiębiorczych i rozbudzaniu potrzeby kształcenia ustawicznego.

Termin rekrutacji:
15-24.09.2021

Ekonomia w pigułce:

  • Nazwa kierunku studiów: Ekonomia
  • Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia
  • Profil kształcenia: praktyczny
  • Formy studiów: stacjonarna, studia26+
  • Tytuł zawodowy nadawany absolwentom: magister

Zapraszamy na studia! Więcej informacji w Dziale Toku Studiów, tel. 134655954, e-mail: studia@up-sanok.edu.pl

materiały nadesłane

16-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)