REKLAMA

Kolejna spektakularna metamorfoza w Projekt Zdrowie Krosno!

Grafika 1

Ogrom motywacji i zdeterminowania! Przedstawiam Pana Bronisława, który może być wzorem do naśladowania. Jego zaangażowanie nie uznaje kompromisów i albo robi coś na 100% albo wcale. Jego przygoda z odchudzaniem została właśnie zrobiona na 100%, czego efekty można zobaczyć gołym okiem. Jak sam mówi – silna wola i wytrwałość w dążeniu do celu to klucz do jego osiągnięcia. Zapraszam do zapoznania się z artykułem.

Jak zaczęła się Pana przygoda ze zdrowym odżywianiem i co zmieniło się u Pana w nawykach żywieniowych?

Swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem rozpocząłem od czytania różnych artykułów i porad dietetyków w prasie i internecie. Była to cenna wiedza, która zachęciła mnie do zdrowego odżywiania, które trwa do dziś. Przede wszystkim ograniczyłem spożywanie tłustych, niezdrowych potraw, słodkich deserów i przekąsek. Zmieniłem to wszystko na zdrową żywność w trosce o swoje zdrowie i kondycję fizyczną.

Co powiedziałby Pan osobom, które zmagają się z nadmiarem kilogramów i nie wierzą, że można schudnąć?

Jeśli zmagasz się z nadmiarem kilogramów – to miałem tak samo. Postaw sobie jeden cel – pozbycie się zbędnej, uciążliwej masy ciała i do niego dąż. Pamiętaj, że wiara i nadzieja umiera ostatnia. Kieruj się tym i nie poddawaj, a efekt końcowy sprawi, że nie pożałujesz. W utrzymaniu motywacji i wskazywaniu dobrego kierunku bardzo pomocny będzie odpowiedni specjalista i z jego pomocy też nie trzeba bać się korzystać.

Dlaczego postanowił Pan podjąć decyzję o odchudzaniu w gabinecie Projekt Zdrowie?

Moja decyzja o podjęciu odchudzania w gabinecie Projekt Zdrowie była bardzo przemyślana. W internecie poszukiwałem dobrego i sprawdzonego Dietetyka, u którego będę mógł pozbyć się nadmiernej wagi. Przeglądałem wiele zamieszczonych ofert. Do rozpoczęcia kuracji w gabinecie Projekt Zdrowie przekonały mnie opinie osób, które korzystały wcześniej z usług gabinetu. One jeszcze bardziej utwierdziły mnie w podjęciu mojej decyzji.

Jak wspomina Pan pierwsze tygodnie trwania diety?

Pierwsze dnie i tygodnie wspominam różnie. Obawiałem się czy sobie poradzę w dążeniu do założonego przez siebie celu. Organizm początkowo się buntował, ale przy odpowiedniej pomocy i cennym poradom oraz wskazówkami Pani Kingi wszystko potoczyło się w dobrym kierunku 🙂

Co Pana najbardziej motywowało do wytrwania w założeniach diety?

Największą motywacją były dla mnie widoczne efekty – spadające kilogramy, lepsza sylwetka, poprawa samopoczucia oraz znacznie lepsza sprawność fizyczna.

Czy brakowało Panu czegoś podczas diety?

Podczas diety nie brakowało mi niczego, chociaż początkowo myślałem, że będą różne pokusy sięgnięcia po coś niezdrowego. Silna wola i dążenie do postawionego celu zwyciężyło. Ułatwieniem był fakt, że dieta zawierała bardzo różnorodne posiłki i to też sprawiło, że chęci na dodatkowe pokusy nie było.

Co było największym zaskoczeniem podczas diety?

Podczas diety największym i pozytywnym zaskoczeniem było dość szybkie pozbywanie się zbędnych kilogramów. Myślałem, że będzie szło to opornie, ale dobrze dobrana dieta oraz wsparcie Pani Kingi przyniosły miłe i zaskakujące efekty.

Czy jest Pan zadowolony z efektów kuracji?

Oczywiście, że jestem zadowolony. Udało mi się osiągnąć swój cel. Czuję się lepiej, codzienne czynności nie sprawiają mi już problemów. Czuję lekkość i swobodę każdego dnia.

Jakby Pan zachęcił innych do odwiedzenia gabinetu Projekt Zdrowie?

To bardzo proste – jeżeli dręczy Cię nadmiar kilogramów, które są coraz bardziej uciążliwe i przeszkadzają Ci w codziennym funkcjonowaniu, chciałbyś poprawić swój stan zdrowia i wygląd – nie ma na co czekać. Zachęcam do skorzystania z porad Pani Kingi z gabinetu Projekt Zdrowie w Krośnie, bo naprawdę warto. Ja spróbowałem i nie żałuję 🙂

I Ty możesz zadbać o swoje zdrowie, wystarczy, że umówisz się na bezpłatną konsultację!
Pamiętaj, że najtrudniejszy jest ten pierwszy krok. Zrób go już dziś i zapisz się!

Na bezpłatną konsultację możesz zapisać się pod numerem telefonu: 886 619 999
lub za pomocą formularza  kontaktowego krosno.projektzdrowie.info
oraz na Facebooku Projekt Zdrowie Krosno
lub przyjdź bezpośrednio do Gabinetu w Krośnie przy ul. Niepodległości 15A
i zapisz się.

PROJEKT ZDROWIE KROSNO
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
ul. Niepodległości 15A
38-400 Krosno
Tel. 886 619 999
e-mail: krosno@projektzdrowie.info
https://krosno.projektzdrowie.info

wizyte

Logo_Projekt_Zdrowie_poziom

Grafika 2

POLSKIE_CENTRA_DIETETYCZNE_znak-page-001 (1) (1)Artykuł sponsorowanymateriały nadesłane

24-05-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym: