REKLAMA

Kilka osób straciło prawo jazdy

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. W sobotę i niedzielę brzozowscy policjanci prowadzili działania pn. „Prędkość”. Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na wszelkie przypadki przekraczania dozwolonej prędkości. Mundurowi ujawnili 36 takich przypadków i zatrzymali 9 praw jazdy za rażące naruszenie przepisów.

Podczas dwudniowych działań tj. w sobotę i niedzielę, funkcjonariusze ruchu drogowego brzozowskiej komendy wykorzystując ręczne mierniki prędkości, sprawdzali prędkość, z jaką poruszali się kierowcy. Mundurowi przeprowadzili łącznie 58 kontroli drogowych, podczas których ujawnili 36 wykroczeń polegających na przekroczeniu dopuszczalnej prędkości. Ponadto policjanci zatrzymali 9 praw jazdy kierowcom, którzy rażąco naruszyli przepisy ruchu drogowego i w obszarze zabudowanym jechali z prędkością ponad 100 km/h.

Funkcjonariusze podczas kontroli nie tylko zwracali uwagę na prędkość, z jaką poruszają się kierujący, ale również sprawdzali ich trzeźwości, prawidłowość przewożenia pasażerów oraz stan techniczny pojazdów.

Pamiętajmy, że prędkość jest główną przyczyną wypadków drogowych. Kierowco bądź odpowiedzialny za siebie, pasażerów i inny uczestników ruchu drogowego. Apelujemy o zachowanie zdrowego rozsądku, szczególnej ostrożności na drodze i stosowanie się do obowiązujących przepisów.

Zdjęcie poglądowe. Archiwum policji.

KPP Brzozów

22-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)