REKLAMA

Kiedy odbiór śmieci? DARMOWA aplikacja przyśle Ci powiadomienie!

SANOK / PODKARPACIE. Zachęcamy do skorzystania z darmowej aplikacji InfoŚmieci, dzięki której otrzymacie Państwo powiadomienia dotyczące terminu odbioru śmieci. Wygodnie, zrozumiale i na czas! Nie trzeba będzie już wertować dokumentów przedstawiających harmonogram odbioru różnego rodzaju odpadów komunalnych. Jedno kliknięcie i aplikacja przypomni Państwu o wszystkich zbliżających się terminach.

harmonogram odbioru śmieci

harmonogram odbioru śmieci

Aplikacja InfoŚmieci.pl to darmowy harmonogram odbioru śmieci oraz informacje o zasadach sortowania odpadów, a także terminarz i powiadomienia o dacie odbioru odpadów.

Wszystko w zasięgu ręki w Twoim telefonie lub na tablecie!

infoSmieciAplikacja

Aplikacja InfoŚmieci

Aplikację można pobrać w Google PLAY. Wystarczy wpisać „infosmieci” lub zeskanować kod QR umieszczony powyżej i uruchomić instalację. W APP STORE aplikacja będzie dostępna zaraz po jej zatwierdzeniu. Oczywiście samo przeglądanie harmonogramu nie wymaga instalacji aplikacji i dostępne jest pod adresem https://infosmieci.pl/webapp. Jedyna różnica to brak powiadomień oraz alertów o zbliżającej się dacie odbioru odpadów. Dodatkowa, innowacyjna funkcjonalność to możliwość zamieszczenia harmonogramu na dowolnej stronie internetowej w formie dodatku (zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: infosmieci@davisoft.pl). 

Co uzyskasz instalując aplikację InfoŚmieci:

HARMONOGRAM
Bezpłatny dostęp do aktualnego terminarza wywozu odpadów oraz dodatkowe informacji dodatkowych.

POWIADOMIENIA
Na kilka dni przed terminem odbioru użytkownik otrzymuje powiadomienie o planowanym wywozie. Aplikacja umożliwia własne zdefiniowanie czasu powiadomienia.

LOKALIZACJE
Informacje prezentowane są dla wybranej przez użytkownika lokalizacji. Aplikacja zapamiętuje wybór bez konieczności rejestracji.

INSTRUKCJE
Informacje na temat zasad sortowania oraz przygotowania odpadów oraz dostęp do wyszukiwarki: „Gdzie wyrzucić”.

Czy pamiętają Państwo o wszystkich szczegółach związanych z ZASADAMI SEGREGACJI? Jeśli nie, aplikacja InfoŚmieci chętnie je Państwu przypomni.

harmonogram odbioru śmieci

harmonogram odbioru śmieci

Aplikacja InfoŚmieci to również doskonałe narzędzie komunikacji z mieszkańcami dla jednostek samorządu terytorialnego.

Zachęcamy do skorzystania z nowej aplikacji.
Baza jest ciągle powiększana o kolejne miejscowości. Aktualnie dostępne są: Gmina Sanok, Miasto i Gmina Zagórz, Gmina Bukowsko, Gmina Komańcza, Miasto i Gmina Brzozów, Miasto Sanok. Kolejne miejscowości będą dodawane w zależności od zainteresowania aplikacją lokalnych władz.

Szczegółowe informacje również na infoŚmieci.pl.

harmonogram odbioru śmieci

harmonogram odbioru śmieci

Tekst Sponsorowany

22-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym: