DELIMART Nieruchomości

Opis:


O NAS

DELIMART Nieruchomości to szybko rozwijające się biuro wspomagające transakcje na rynku nieruchomości.

  
Zajmujemy się przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Doradzamy, jakie zmiany należy wprowadzić aby dostosować mieszkanie lub lokal do potrzeb rynku.
 
 
Aranżujemy wnętrza i aktywnie poszukujemy potencjalnych klientów.
  

Wykonujemy profesjonalną dokumentację fotograficzną, przygotowujemy opis i rzut nieruchomości. Występujemy w imieniu Klienta biura nieruchomości po zaświadczenia i dokumenty niezbędne do sprzedaży domu, mieszkania, działki, oraz inne niezbędne usługi pomocnicze związane z pracą na rzecz Klientów biura nieruchomości. Realizujemy zdjęcia i filmy za pomocą drona - posiadamy certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego pozwalający na wykonywanie niektórych operacji lotniczych.

Biuro jest licencjonowane i posiada ubezpieczenie OC w PZU S.A.

Za zgłoszenie nieruchomości do sprzedaży w naszym biurze nie pobieramy opłat. Wymagane jest jednak podpisanie umowy pośrednictwa. Wynagrodzenie za wykonanie usługi pośrednictwa płatne jest dopiero po znalezieniu przez biuro nabywcy i po przeprowadzeniu transakcji. Jeżeli transakcja jest 2-etapowa to 50% wynagrodzenia płatne jest po podpisaniu umowy przedwstępnej.

Aktualnie poszukujemy mieszkań, działek i lokali biurowych w Sanoku i na terenie Powiatu Sanockiego.

 
O nas:  

Agnieszka Delikat, współwłaściciel biura - absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie, kierunek ekonomia, specjalność gospodarowanie nieruchomościami. Pracowała w firmie deweloperskiej w Krakowie na stanowisku doradca klienta/sprzedawca nieruchomości. Od wielu lat zarządza wynajmem nieruchomości, zajmuje się aranżacją wnętrz. Posiada licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 27669. W firmie zajmuje się analizą rynku, przygotowaniem ofert, pomaga klientom w dostosowywaniu nieruchomości do potrzeb rynku. Doradza klientom w zakresie wykończenia wnętrz nieruchomości na rynku wtórnym i pierwotnym.
 

Damian Delikat, współwłaściciel biura - absolwent Politechniki Krakowskiej - kierunek budownictwo. Od 2005 jest właścicielem lub współwłaścicielem nieruchomości na wynajem. Posiada licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 28556 oraz licencję zawodową zarządcy nieruchomości nr 30769. Uprawniony do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej, nr wpisu w Centralnym Rejestrze Ministerstwa Rozwoju i Technologii 17777. Posiada certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego pozwalający na wykonywanie niektórych operacji lotniczych - operator drona. W firmie zajmuje się weryfikowaniem dokumentów nieruchomości,  całym procesem transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości, doradztwem technicznym i negocjacjami.

Współwłaściciele firmy od 2005 roku zajmują się zarządzaniem wynajmem nieruchomości, przeprowadzili wiele skutecznych transakcji kupna/sprzedaży lub wynajmu nieruchomości w Krakowie, Gliwicach, Katowicach, Ustrzykach Dolnych, Lesku, Rzeszowie i Sanoku.

 
Kontakt do Biura:
+48 607 109 500
Mail:
biuro@delimart.pl
 
więcej na:
 
www.delimart.pl

https://www.facebook.com/DelimartSanok/

https://www.instagram.com/delimartsanok/
 
 
Adres Biura DELIMART Nieruchomości
Sanok, ul. Podgórze 14

 

 

Oferta:


Lokalizacja:


KATALOG FIRM | Kategorie: