SUNTRANS - FOTOWOLTAIKA

Opis:


 Prąd ze słońca? Z SUNTRANS możliwe!

Firma Suntrans to rodzinne, lokalne przedsiębiorstwo z siedzibą w Przeworsku. Specjalizuje się przede wszystkim w instalacji modułów i zestawów fotowoltaicznych, ale również inwerterów, systemów montażowych PV czy zestawów PV do podgrzewania wody.

FOTOWOLTAIKA to jeden z najskuteczniejszych sposobów pozyskiwania energii elektrycznej z promieniowania słonecznego, który zdobywa w Polsce coraz większą popularność. System fotowoltaiczny wykorzystuje zjawisko, w którym promienie słoneczne są przetwarzane w prąd przez panele fotowoltaiczne. Następnie wyprodukowany prąd zostaje wprowadzony do sieci energetycznej.

Priorytetem firmy SUNTRANS jest jakość. Pracujemy wyłącznie na panelach Selfa, polskiego producenta z siłą Polskiej gwarancji to prawdziwa gwarancja a nie gwarancja wirtualna wypisana na ulotce, jaki to ważny czynnik doświadczamy w przypadku awarii modułów kiedy nie wiadomo gdzie szukać pomocy bo dystrybutora sprzedaży na Polskę już nie ma i klient zostaje sam z problemem.

Warto dodać, że na Podkarpaciu mamy wyłączność na wspomnianą Selfę, która jest w Polsce liderem produkcji modułów fotowoltaicznych. Dotychczas wykonaliśmy kilka tysięcy instalacji, zaczynaliśmy od modułów mocy 220 Wp, dziś jest to już 370 Wp i więcej.

6

U każdego potencjalnego klienta przed realizacją instalacji wykonywany jest bezpłatny audyt. Polega on na odpowiednim pomiarze i doborze najbardziej efektywnych urządzeń. Następnie dokonywana jest wycena całości przedsięwzięcia.

W trakcie spotkania doradca jest w stanie oszacować jakie będą korzyści z posiadania fotowoltaiki, jak dużo prądu uda się magazynować, kiedy inwestycja zacznie zarabiać. Decydując się na współpracę z Suntrans, stawiamy nie tylko na sprawdzony produkt polskiego producenta . Warto pamiętać, że Selfa daje 25 lat gwarancji na utratę mocy paneli, 12 lat na wady ukryte produktu to , 10 lat na falownik, a samo wykonanie objęte jest 5-letnim okresem ochronnym. Ponadto każdy z klientów ma możliwość zainstalowania specjalnej aplikacji w swoim telefonie, dzięki której będzie mógł monitorować wydajność paneli.

Obecnie warto skorzystać z trwających jeszcze do końca roku możliwości dofinansowań do fotowoltaiki. Daje je program "Mój prąd" organizowany z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Przewiduje on dofinansowanie 50% kosztów mikroinstalacji, jednak nie więcej niż 5 tys. zł na jedno przedsięwzięcie. Nabór wniosków odbywa się do 18.12.2020 r. lub do wyczerpania alokacji środków. Wnioski należy składać poprzez formularz udostępniony na portalu GOV.pl. Szczegółowa instrukcja i opis procedury znajduje się na stronie internetowej Suntrans w zakładce Mój Prąd.

8

SUNTRANS Sp. z o.o. Spółka komandytowa
ul. Piłsudskiego 1/12
37-200 Przeworsk
e-mail: biuro@suntrans.pl
fotowoltaika tel. 695 720 003

 

Oferta:


Lokalizacja:


KATALOG FIRM | Kategorie: