OLCHATAN KRZYSZTOF WISŁOCKI - WIERCENIE STUDNI GŁĘBINOWYCH

Opis:


Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu kompleksowych usług studniarskich. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy, dlatego otrzymuje od nas porady odnośnie miejsca powstania studni, wyborze pompy, czy montażu hydroforu. W naszych usługach mieszczą się między innymi otwory pod kolektory pomp ciepła, osuszanie terenów placów budowy czy budowa automatyki systemów ujęcia wody oraz inne usługi hydrogeologiczne. Ważny jest fakt, że nasza firma jest konkurencyjna cenowo i nie umniejsza przy tym jakości usług - korzystamy z najlepszych materiałów, a pracę wykonujemy solidnie i starannie.


WYKONUJEMY USŁUGI W ZAKRESIE:

  • wydobycia wody z ujęć głębinowych dla domów jednorodzinnych, gospodarstw
  • montaż obudów studni
  • instalacji zestawów hydroforowych wraz z przyłączem i wpięciem do budynku
  • wiercenia pionowego pod sondy pompy ciepła


ZAKRES INWESTYCJI:

  • dojazd, konsultacje, wytyczenie miejsca wiercenia
  • odwiert średnicą 160 mm - wiercenie za wodą, po uzyskaniu wystarczającego napływu wody, osadzenie rur studziennych z atestem P.Z.H
  • czyszczenie studni, uzbrojenie studni w filtry, dostosowanie do użytkowania
  • montaż pompy, zbiornika, przyłącza (na życzenie) - wpięcie wody do obiektu - USŁUGA KOMPLEKSOWA

 

SZUKANIE WODY!

 

Zajmujemy się także wykonywaniem badań, których celem jest wyznaczenie najbardziej dogodnego miejsca pod odwiert studni głębinowej. Planujesz wiercenie studni, a może chcesz kupić działkę i nie wiesz, czy na niej da się zbudować lub, czy kalkuluje się budowa studni, to dobrze trafiłeś. Nasza firma pomaga klientom w takich przypadkach, proponując skuteczne szukanie wody metodą elektrooporową. Bezpośrednio po wykonaniu usługi wyznaczymy najlepsze miejsce i orientacyjną głębokość odwiertu.

Na podstawie wytypowanego miejsca i głębokości warstwy wodonośnej można ustalić wstępne koszty i zlecić budowę studni minimalizując ryzyko bardzo kosztownych odwiertów bez wody. Koszt badania gruntu to ułamek możliwych strat finansowych podczas nietrafionej budowy studni.

GWARANCJA WODY!!!

PŁATNOŚĆ PO UZYSKANIU WODY!!!

F.H.U. OLCHATAN Krzysztof Wisłocki

ul. Turystyczna 10

tel. 504 157 879
 

Lokalizacja:


KATALOG FIRM | Kategorie: