REKLAMA

KABARET JURKI W BRZOZOWIE: Zaproszenia rozdane!

BRZOZÓW / PODKARPACIE. 23 lutego br. (sobota), w swoim najnowszym programie „Last minute”, wystąpi Kabaret Jurki. Już dziś kup bilet na to wydarzenie.

Podwójne zaproszenia na występ Kabaret Jurki w Brzozowie zdobyli:

1. Karolina Zarzyka
2. Martyna Wojtoń
3. Mateusz Ochała
GRATULUJEMY!

23.02.2019 r. sobota godz. 16:00
Brzozowski Dom Kultury
ul. Armii Krajowej 3
36-200 Brzozów


JAK WYGRAĆ PODWÓJNE ZAPROSZENIE? TO PROSTE!

Aby zdobyć zaproszenie, należy:

  • polubić post konkursowy na naszym fanpage na Facebooku;
  • wysłać wiadomość elektroniczną e-mail na adres: promocja@esanok.pl z dopiskiem w tytule „Kabaret Jurki w Brzozowie”, zawierającą dane uczestnika konkursu, tj. imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na na występ Kabaretu Jurki!

Konkurs startuje w czwartek (24 stycznia) o godzinie 12:00. Wtedy zaczniemy rejestrować nadesłane wiadomości. Podwójne bilety trafią do trzech pierwszych osób, które wyślą wiadomość, po wskazanej godzinie.

Spośród zarejestrowanych zgłoszeń udziału w niniejszym konkursie, Redakcja przeprowadzi wybór trzech zgłoszeń, gdzie kryterium wyboru, będzie dokładna godzina wpłynięcia wiadomości na w/w skrzynkę pocztową, biorąc pod uwagę godzinę, minutę oraz sekundę pory dotarcia wiadomości.

Na zgłoszenia Redakcja oczekuje do 25 stycznia 2019 do godziny 10.00 (tj. do piątku). Po dokonaniu wyboru pierwszych osób, Redakcja skontaktuje się z tymi osobami telefonicznie, w godzinach od 10.00-16.00.

Udział w przedmiotowym konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie Brzozow24.pl w myśl obowiązującej ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz. U. 2016, poz. 922).

Bilety:

Brzozowski Dom Kultury
www.biletynakabarety.pl

Strona z biletami:
https://biletynakabarety.pl/event/Kabaret-Jurki-Last-minute-Kabaret-Jurki-Brzozowski-Dom-Kultury-Brzozow-e93609.html

Kabaret Jurki w Brzozowie wystąpi z najnowszym programem „Last minute”.

„Żyjemy w biegu, na huśtawce, na krawędzi, na kredyt, wszystko odkładamy na ostatnią chwilę, albo kręcimy się w kółko jak bąki na pleckach i nie możemy ruszyć z miejsca. A życie nie będzie na nas czekać, a marzenia same się nie spełnią. Nie czekajmy do ostatniej chwili, metronom nie śpi… tik tak tik tak tik tak…” – czytamy na stronie internetowej kabaretu.

Organizator: Awangarda Event&Marketing

tekst sponsorowany
materiały nadesłane
23-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym: