REKLAMA

Juniorzy LKS PARNAS Stara Wieś awansowali do III ligi (FOTO)

Po kapitalnym występie zawodników LKS PARNAS Stara Wieś w listopadowych mistrzostwach Rzeszowa, w których złoto wśród seniorów padło po raz kolejny łupem Krzysztofa Pulika, a wśród juniorek do 10 lat triumfowała Maja Bauer, w dniu 24.11.2018 w Wiśniowej juniorska drużyna LKS „PARNAS” Stara Wieś, notując pięć zwycięstw, jeden remis i jedną minimalną porażkę, zajęła drugie miejsce w rozgrywkach IV ligi szachowej juniorów i tym samym awansowała do III ligi.

Awans jest osiągnięciem cennym, chociażby z uwagi na fakt, iż osiągniętym po niespełna 1,5 roku od reaktywacji sekcji juniorskiej, ogłoszeniu naboru do sekcji i wyszkoleniu w tak krótkim czasie równo grającej drużyny. Drużyna wystąpiła w składzie: Chmura Kamil, Drożdżal Michał, najmłodszy w drużynie Sabik Mikołaj, grająca na szachownicy juniora Bauer Maja, grająca na szachownicy juniorki starszej dziesięcioletnia Fic Joanna, Bauer Marika i rezerwowy, grający ze znakomitą skutecznością Rząsa Dominik.

Młodym zawodnikom dziękujemy za walkę, zaangażowanie, gratulujemy wyniku i życzymy sukcesów w rozgrywkach III ligi.

materiały nadesłane
foto: Witold Bauer

29-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
juniorzy-lks-parnas-stara-wies-awansowali-do-iii-ligi-foto