REKLAMA

Jubileusz 35-lecia Parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Humniskach

GMINA BRZOZÓW. W sobotę, 22 czerwca br., wspólnota parafialna pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Humniskach obchodziła jubileusz 35-lecia istnienia. Była to okazja do wdzięczności za minione lata, za posługę wielu kapłanów, za niezliczone godziny modlitw, nabożeństw, rekolekcji i wszystkich ludzi, którzy z tą wspólnotą byli związani.

burmistrz

Uroczystości jubileuszowe rozpoczęła dziękczynna msza św. pod przewodnictwem arcybiskupa Adama Szala. Obecnych było wielu kapłanów w różny sposób związanych z parafią, wśród nich ks. prałat Franciszek Goch, dziekan dekanatu brzozowskiego.

W uroczystej mszy św. wzięli udział również Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński, Przewodnicząca Komisji Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku Rady Miejskiej w Brzozowie Mariola Pilszak, przedstawiciele wspólnot parafialnych, strażacy oraz licznie zebrani parafianie.

Po nabożeństwie, głos zabrali goście. W imieniu samorządu gminy Brzozów, gratulacje przekazał Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński, przekazując na ręce proboszcza ks. Andrzeja Kusia pamiątkowy obraz z wizerunkiem Matki Bożej Niepokalanej.

Proboszcz parafii ks. Andrzej Kuś podziękował wszystkim zaangażowanym za pomoc i wsparcie oraz zaprosił na niedzielny festyn z okazji jubileuszu parafii.

Źrodło Gmina Brzozów


05-07-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: