REKLAMA

IZDEBKI. Motorowerem pod sklep. Ponad 3 promile u kierowcy

IZDEBKI / PODKARPACIE. Ponad 3 promile alkoholu miał w organizmie kierujący motorowerem, którego wczoraj zatrzymali brzozowscy policjanci. 33-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego ponownie odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości przed sądem. Jak ustalili funkcjonariusze mężczyzna posiada już dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

Wczoraj około godz. 18.30, brzozowscy policjanci uzyskali informację, że do jednego ze sklepów w Izdebkach przyjechał nietrzeźwy motorowerzysta i jeszcze spożywa alkohol. Mundurowi we wskazanym miejscu zastali 33-latka. Mężczyzna był pod widocznym działaniem alkoholu i kwestionował to, aby to miał on kierować motorowerem. Jednak funkcjonariusze jednoznacznie potwierdzili ten fakt, z zapisu monitoringu sklepowego.

Kierującego motorowerem 33-letniego mieszkańca powiatu brzozowskiego, policjanci poddali badaniu na alkomacie. Urządzenie wykazało u niego ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Ponadto jak się okazało 33-latek posiada dożywotni zakaz kierowania pojazdami. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości pomimo obowiązującego zakazu sądowego.

Mężczyzna wkrótce odpowie przed sądem za popełnione przestępstwo.

źródło: KPP Brzozów


zdjęcie poglądowe

21-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: