REKLAMA

IZDEBKI. Motorowerem pod sklep. Ponad 3 promile u kierowcy

IZDEBKI / PODKARPACIE. Ponad 3 promile alkoholu miał w organizmie kierujący motorowerem, którego wczoraj zatrzymali brzozowscy policjanci. 33-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego ponownie odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości przed sądem. Jak ustalili funkcjonariusze mężczyzna posiada już dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

Wczoraj około godz. 18.30, brzozowscy policjanci uzyskali informację, że do jednego ze sklepów w Izdebkach przyjechał nietrzeźwy motorowerzysta i jeszcze spożywa alkohol. Mundurowi we wskazanym miejscu zastali 33-latka. Mężczyzna był pod widocznym działaniem alkoholu i kwestionował to, aby to miał on kierować motorowerem. Jednak funkcjonariusze jednoznacznie potwierdzili ten fakt, z zapisu monitoringu sklepowego.

Kierującego motorowerem 33-letniego mieszkańca powiatu brzozowskiego, policjanci poddali badaniu na alkomacie. Urządzenie wykazało u niego ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Ponadto jak się okazało 33-latek posiada dożywotni zakaz kierowania pojazdami. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości pomimo obowiązującego zakazu sądowego.

Mężczyzna wkrótce odpowie przed sądem za popełnione przestępstwo.

źródło: KPP Brzozów


zdjęcie poglądowe

21-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)